Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ekim 2017       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar öncelikle herkese geçmiş olsun allah şifa verir inşallah.burya yazma sebebim bunu kendime bi görev olarak kabul ettim çünkü bu öyle bi hastalık ki insan en ufak bi umuda muhtaç kalıyor.benim babam bu hastalığa yakalandı o sırtımı dayadığım dağ gibi adam gözlerimin önünde eriyip gidiyordu ve ben hiçbişey yapamıyordum.allah hepimize sabır versin bu yazıyı okuyan kardeşim allah sana da sabır versin.hastalık hakkında bilgi vereyim ilaçlar hakkında bilgi vereyim belki işinize yarar bunu kendime görev bildim.öncelikle ameliyattan sonra size sadece epix diye bi ilaç verecekler sonrasında kordexa verecekler hastanızın durumuna göre ilaç dozu artıp azalacak.glial tümör evre 4 hastalığın son evresidir.hastanızın düzeni ve hijyeni çok önemli bundan daha önemlisi onun morelini yüksek tutmanız.hastanızda unutkanlıklar olacak ara sıra kaçırma olacak ama sakın bunları yadırgamayın onada bunu asla hissettirmeyin çünkü tek bi kez bile kalbi kırılırsa telafisi yok bunun.süreki uyumak isteyecek buna sakın karşı çıkmayın ama ona bi düzen oturtun uyku yemek ilaç çay saati diye.sürekli başka konulardan bahsedin hastalığı aklından çıksın bunu söylemek öok zor ama her gününüzü son gününüz gibi yaşayın.canım babam bize hep iyiliği güzelliği paylaşmayı öğretti bana öğretiklerini ben burya yazıyorum ve babam 11 ağustos cuma sabah ezanı okunurken vefat etti.hastanızı cok sevin o sizin herşeyiniz hatta hayatınız olmalı ben öyle yaptım ve hiç pişman olmadım sizde asla onu kırmayın ne olursa olsun ses tonunuza hep dikkat edim bunu size tavsiye etmiyorum sizden rica ediyorum.inşallaj allah hastalara şifa yakınlarına sabır sevdiklerini kaybedenlere dirayet verir....aminn...