Arama

Need For Speed: CARBON - Tek Mesaj #22

Leon Belmont - avatarı
Leon Belmont
Ziyaretçi
9 Aralık 2006       Mesaj #22
Leon Belmont - avatarı
Ziyaretçi
Msn Cool Selam Arkadaşlar öncelikle şunu söylemeliyim gerçekten sıkı bir oyun şu Carbon ben günde 6 saat oynadım ve 3 günde yani toplam 18 saatde muradıma erdim grafikler iyi driftler daha gerçekçi özellikle Canyon yarışları çok hoş olmuş güzellll yaniii. Biraz iyi bir PC istiyor diyorum ama yinede iyi durumda bir Pentium4 1.5 GHz 512MB Ram ve 128MB Ati Radeon pek ala oynanabiliyor tabiiki grafik kalitesi düşüyor tabiiki takılmalar teklemeler (Özellikle Geçiş demolarında oluyor) ama sonuçta oynadım ve bitirdim hatta 2 kez . Aslında oyun çıkalı 3 ay oldu yani eylül 2006 ben ekimde oynadım oyunu ve iyi bir PC'mde denedim ilk Pentium4 4.2 GHz 1024MB Ram Ve 512MB NVida GForce her ikisinde de oyundan atılmalar teklemeler yaşadım aslında oyunun düzeltme paketi (UPDATE)'i bile var Game Save'leri ve hatta Trainer bile var oyun için ilgilenler FileShack tan bulabilir.

Bu arada nasıl Pc mi iyi durumda tutabilirim nasıl olurda bu kadar düşük bir sistemle bu oyunu oynayabildiğimi merak ediyorsanız sorun SÖYLEYEYİM PC nizi iyi durumda ve stabil tutmanın yolları herkese açık bende , dediğim gibi sorun söyleyeyim.
Msn Cool
Leon abinizden sevgilerle.......