Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Şubat 2018       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba,
bende çok yeni AVN ile tanıştım. henüz 28 yaşındayım ve ilk söylediklerinde başımdan aşağı kaynar sular döküldü sandım. kaç doktora gittiysek hepsi farklı farklı ameliyatlar önerdi. daha önce öyle ciddi bi rahatsızlık yaşamamışken bir anda ameliyat denilmesi beni iyice allak bullak etti. tesadüfen ostokinden haberdar olup, onun peşine düştüm. ameliyat olmadan, yada ameliyat olduğu halde iyileşemeyenler kullanmış hep. bir site var , avaskulernekroz.blog avn için Ostokin kullanan bir sürü kişi kendi hikayesini yazmış. içlerinden birini aradık babamla, bir iki tanesini de facebookdan ulaşıp sordum. zaten ondan sonra ostokin kullanmaya karar verdim. 1 aydan biraz fazla süredir kullanıyorum. benim her iki tarafda var avn. sağ taraf daha ileri seviye o çok ağrı yapıyor, biraz fazla yürüyünce hemen aksamaya başlıyordum. şimdi ağrılarım ciddi şekilde azaldı, eskisi gibi ağrı kesici kullanmıyor kendimi daha dinç ve iyi hissediyorum. siz de avn varsa, araştırın kullanabilirmisiniz diye sorun bence. çünkü ameliyata gerek kalmadan %94 gibi bi iyileşme şansı veriyormuş. herkese tavsiye edilmediğini biliyorum. ben firmaya ulaştım, istanbulda yerleri. eğer doktor reçetesi değilse önce sizin sağlık durumunuzu değerlendirip ondan sonra kullanabilirsin/ kullanamazsın diyorlar. son olaeak kortizonlu ilaç iğne vs uzak durmaya çalışın derim. bel ağrılarım için yapılan iğnelerden sonra Avn hastası olduğu düşünüyorum. bana o iğneleri yazan dr, hiç bir uyarıda bulunmadı. en çok da buna kızıyor, üzülüyor isyan ediyorum. gereksiz yere o ilaçları bana vermeseydi şimdi bu durumda olmazdım diye düşünüyorum. herkese acil şifalar dilerim
Son düzenleyen Safi; 9 Şubat 2018 14:05