Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Mayıs 2018       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhabalar,
2014 yılında oluşan fistülüm bu sene 2018 yılında tamamen ameliyatsız kapandı. 2 aydır herhangi bir şikayetim kalmadı.
Ameliyattan çok çekindiğim için doktora gitmeyi erteledim ve derken karşıma ozon tedavisi çıktı. Burada linkini paylaştığım Sayın Lale Yeprem sayesinde ( Ozon Tedavisi ve Ozon Terapi ) 20 seansta
şu anda tamamen sağlığıma geri kavuştum diyebilirim. Ameliyat düşünenler için, öncesinde bir alternatif olabilir. Umarım en kısa sürede bu sorunla uğraşan herkes sağlığına
geri kavuşur. Şunu da belirtmek isterim, sakın bunu bir reklam mesajı olarak görmeyin, Türkiye'de bir çok doktor bu ozon tedavisini uygulamakta bildiğim kadarıyla, size yakın olan
herhangi birini deneyebilirsiniz. Benim perianal fistülüm çok aşırı rahatsızlık veren bir derecede değildi, belki o yüzden tedaviye cevap verdi bilemiyorum. Şu detayı da vereyim: Tedavi 2 aşamalı. Her seansta birincisi
bir miktar kan alıp, dışarıda ozon uygulayıp geri veriyorlar damardan, hemen peşinden de fistül ağzında enjektör ile gaz uyguluyorlar. Toplam 25 dakikayı geçmeyen bu seans kesinlikle hiç acı vermiyor.
Son düzenleyen Safi; 17 Mayıs 2018 16:59