Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ekim 2018       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben Emir ,kendim İzmir de bir sağlık calışaniyim.Kizim ilkokul döneminde okula zorluklarla başladı. Okul yaşantisi zaman geçtikçe zorlanmaya, bizde ailesi olarak her zmaan geçtiğinde çıkmaza girdik. 1.Sınıf 1.dönem sonunda kızıma test yaptırdık ve Disleksi tanısı, diskalkuli tanısı konuldu. O günden sonra o kadar çaresiz ve sıkıntılıydı ki ne yapacagimzi bilmeden araştırmaya başladık. Karşımıza Fatma ÖZCANLI cıktı, kendisini arkadaşımız tavsiye etti.Her anne baba gibi bizimde ilk başta güven sıkıntımız vardı, acaba bu iş nasil ilerleyecek, bizler anne ve baba olarak neyi nasıl yapacağız çok üzülüyorduk. Ancak Fatma hanımla tanıştıktan sonra içimiz o kadar rahatladı ve birbirimize dürüstlük çerçevesinde günen duyduk.Tum planlı ve programlı, sistematik şekilde Fatma hanimin yol göstermesiyle eğitime başladık. Birlikte bu yolda neler yapmamız gerekiyorsa herseyi harfi harfineyaptik. Fatma hanim ne dediyse gercekten o sekikde hersey yürüdü, herseyin zamanı gelince artik emeklerimizin karşılığını almaya başladık. Şuanda bir anne olarak samimiyetim ve hassasiyetimle şunu söylemek isterim.Kesinlikle ticari kaygisi olmaayan,samimî,içten, hanım efendi,sizi hiç oyalamayan, çocuk odaklı çalışan bir uzman Fatma hanım. Kizim şuanda 3.Sınıf ve kesinlikle zorlanmiyorsa Fatma hanim sayesinde.🙏Önceden sınavlarımızda 2dogrumuz zor çıkıyorken şuanda 2 yanlışımız anca çıkıyor 🤩🤩Fatma hanim ve emeğine binlerce kez duacıyım. Evlatlarımız, zamanımız çok kıymetli onlari böyle uzmanlara vesile kılanlardan razı olsun. Ben evladını kazandım daha ne alabilir ki bundan güzel 🙏🙏❣