Arama

Hugeprépléme - avatarı
Hugeprépléme
Onaysız
26 Kasım 2018       Mesaj #11
Hugeprépléme - avatarı
Onaysız
Öncelikle ailem çok korumacıdır küçüklüğümden beri. Ama artık bu büyüdükçe(17 yaşındayım/kızım) güvensizliğe dönüşdü . Bu güvensizlik bir sevgilimin olduğunu öğrendiğinde başladı. Instgramı tabletten açık bırakmışım ve bütün mesaj (alkol ,sigara,okuldan kaçma)ve fotoğrafları (sevgilimle sarildiğimiz bir fotograf) gördü sonra annem babama söylemedi ama sinir krizi geçirerek ağladı. Sonra o sevgilimden ayrıldım ve annemden memleke donmeden önce son kez bi arkadasimla bulusmak icin izin alabilildim ve baska erkek arkadaslarla icmistik ve kendimize gelmek için lavaboya gitcektik o sırada erkek arkadasim bana sarilirken gördü(annem sadece 1 kız arkadasimla bulusacagimi sanıyor). Sonra biz baska bir sehre taşındık ve aradan 4 ay gecti burda derslerimi duzeltip alkolu sigarayı bıraktım iyi arkadaslar edindim ama şimdi eski sehrimize 15 gunlugune tatile gidiyorum ve ordaki arkadaslarimi çok özledim onlarla bulusmak istiyorum ama anneme bunun kucuk lafını ettim bana mırın kırın yaptı ,bi nevi hayır dedi ,her zamanki gibi... şimdi annemin güvenini 1 ay içinde nasıl kazanabilirim, annem bana nasıl izin verebilir otobuse kendim binip istedigim yere gitmeme gezmeme dolaşmama ?