Arama

Sizin Yazılarınız - Tek Mesaj #16

direct - avatarı
direct
Ziyaretçi
7 Ocak 2007       Mesaj #16
direct - avatarı
Ziyaretçi

SESSİZLİĞİN SESİ

sessizliğe ses olmuşuz haberimiz yok..güçsüzlüğe güç olmuşuz takatimiz yok..tavşan dağa küsmüş dağ ''çok da tınnnn..'' demiş bunu tavşan duymuşmu acaba ? hiç sanmıyorum..
ben olsam diye başlayan cümlelerin kaçını kusursuz bir şekilde tamamlayabiliyorsunuz? hayatınızda kaç tane keşkeniz var? vakit geldi deyip yollara düştünüzmü hiç.?? birisine kızıp da susmayı kaç kez başardınız? beklentilerinizi beklemediğiniz anlar mutlumusunuz? zamanın durmasını kaç kez istediniz? bir avuntu olgusu olduğunuzu düşündünüzmü? etrafınızdaki insanlar gerçekten sizi sevdikleri içinmi etrafınızdalar? ben ne zaman çay içmeyi keseceğim? Msn Happy sessizliğe ses olmuş bir kralın başı tez kesilmek istenecek..kral direnecek..bir bakacak koca ordusu birden puff olmuş..ardında kimseler yokmuş...kralın babası soracak tuzu mu şekerimi tercih edersin diye? ama kralın hiçbirini tercih edecek vakti olmayacak..halk galeyana gelecek..bakacak ki sessizliğe ses olmak kellesine mal olacak..ses olmak bir bedel mi gerektirir her zaman? sesi olanın adı da mı olmalı? adı olan hep gözemi batmalı?