Arama

Platonik Aşk - Tek Mesaj #47

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Ocak 2007       Mesaj #47
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BİLEMEZSİN......

Bilemezsin...
Karşılıksız sevmenin ne demek olduğunu;
Birkere gözlerine bakamadığın oldumu?
Peki baktığında yüreğinde yıllarca sürecek fırtınalar koptu mu?

Ağladın mı hiç geceler sabaha devrolurken,gögsüne kapanmaz yaralar açacak hançerler saplandı mı?
detleştin mi rüzgarlarla?

Eskiden aşkın bir diğer adı Leyla ile Mecnun, Ferhat ile Şirin, Aslı ile Keremdi.Ama gün geldi aşk şehvete yenildi.Ve aşkın adı bir gecelik Sokak *****leriyle yapılan paralı fuhuşlara konuldu.Aşk kirletildi, aşk satıldı, aşk aldatıldı...Şimdi ben hangi aşka yanayım, hangi aşkı arayım...Yeni adı yosma sevdası denilen aşka mı yoksa uğruna dağlar denilen, çöllere mekan kurulan aşka mı?

Uğruna dağlar delinen sevda arasan bulunmaz, yosma sevdası ise sokaklarda kol geziyor ama gönlümde ona el vermiyor...
Ferhat kayboldu dağların bir yamacında, Şirin hangi yatakta kimbilir? Benim neyime Ferhatı aramak O yanık sevdaları bulmak...Yok yok en iyisi bu köhnelenmiş, adı arşınlanmış bu duyguyu taşlamak ve taş edip ortasından kırmak...

Bilemezsin,eskiden aşk için, aşkı için insan namusuna pranga seçerdi.Bir laf için bin kefen biçerdi.Dağlara eşkıya, caddelere aşk militanı olurdu...

N'olurdu şu ***** devranı görmeseydim.Ne işim vardı benim yalanın, dolanın arasında...Rabbime isyan, sitem gibi olmasında...

GÜN GELDİ AŞK ŞEHVETE YENİLDİ...