Arama

Astroloji - Fallar - Yay - Tek Mesaj #17

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Şubat 2007       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Yay - 06.02.2007 , Salı

Bugün, geleceğe dönük projeleriniz için olumlu enerjiler içindesiniz. Değişkenlik göstermeden kendinizi hedefinizi kitleyiniz. Bağlı olduğunuz ve size gerçek anlamda dost olan kişilere danışınız ve yapmak istediğiniz planlarınız adına yardım isteyiniz. Bu yardım illa parasal olması gerekmiyor. Onlar sizin görüşlerinize katkıda bulunacak deneyimlere sahip olabilirler yada bu tecrübeyi daha önceden yaşadıkları için, çıkması muhtemel terslikler yada zorluklar konusunda sizi aydınlatabilirler. Bu aşk konusundan tutun da, geleceğinizi ilgilendiren iş mevzularına kadar geniş bir yelpazeyi kapsayabilir.

Bugün, yaşamınıza ışık tutacak ve size gerçekten dost eli uzatacak birçok arkadaşınız gözünün önünden geçiverir. Kimler hangi pozisyonda ve nerelere geldiler. Kimler bana bu yolda yardımcı olabilirler. Çünkü bugün ilerisi adına destek isteme zamanıdır. Gerçek dostlarınız, zaten gittiğiniz yolu ve isteklerinizi bildiklerinden siz söylemeseniz de yanınızda olacaklardır. Ama yine de bazı kişiler, yardımcı olmanızı istemenizden mutluluk duyabilirler. Bu yönüyle düşünürseniz siz kazanırsınız. Unutmayınız ki, şans bugün sizden yana. Ne yöne gitmek istiyorsanız o yönle ilgili adımı gerçekleştiriniz.