Arama

Hikayeler ve Öyküler -2- - Tek Mesaj #589

vain - avatarı
vain
Ziyaretçi
7 Nisan 2007       Mesaj #589
vain - avatarı
Ziyaretçi
Acaba kim kaybetti ? vaktim gelmisdi kutsal görev icin sayili gunum kalmisdi. birden o kiz ciki verdi karsima ilk defa asik oldugumu anlamisdim ve cok heycanliydim zaman gecerken ben ona isiniyordum o bana askerlik sanki aklimda yokdu herseyim oydu. ve ayrilik vakti gelmisdi terminalde birbirimize verdigimiz sozler ve son defa ki o opucuk vardi hatiralarimda. her gun boyuinca konusmalar telefonda ozlemleri hasretleri dile getiyorduk belli vakitten sonraa cumleler kisalmaya baslamisdii eee anlat demeler belliydi birseyler oldugu her sordugumda ne var diye yanit kocaman bir hicc yok bir sey ewet artik hic bir sey yoktu . o gun telefon caldiginda anlamisdim artik hersey bittiginii beni baskasina veriyolar umlesi ile aglamasini duymustum iste o anda insan yasarken öldugunu o an ben anlamisdim ve yasamisdim olmaz dedim ailenle konusayim izinde seni istemeye geliriz dedim olmaz yaniti gelince ewet dedim her sey biti . ama neden bitmisdi o sozler neden unutulmusdu pek vakit gecmeden teyzesinin kizi ile konustum o olanlari sefaf bir bicimde anlatti bu benim sewdigim benim deger verdigim hayattimi paylasacagim kisi beni baskasi ile aldatmisdi ve hamile kalmisdi bu yuzden benden ayrilmak istemisdi hayat insana her zaman mukkemel olani sunmaz seni test etmek icin bazi olaylar yasatir bende o olayi yasiyordum tamam hayatinda mutluluklar ona dedim ve 1 senelik ewliigin ardindan bosandilar bir cocugu ile annesinin yaninda bir siginti gibi kaldi simdi size soruyorum acaba kim kaybettii ????????
alıntıdır...