Arama

Metal ve Yaş - Tek Mesaj #2

ronin_ - avatarı
ronin_
Ziyaretçi
25 Nisan 2007       Mesaj #2
ronin_ - avatarı
Ziyaretçi
'' Önemli olanın başkalarının düşünceleri olduğunu göremez.Eğer arkadaşların "Ya şu adam gerçekten heavy bi adam, asıl metalci bu işte" diyorsa işte amacına ulaşmıştır o kişi.Buna ulaşmak da kişiin kendi elinde. ''

bu konuya baya bir geç cevap sayılacak ama olsun benim gibi araştıran biri çıkarsa okurMsn Happy
Konuda bu kısmın için ben katılmıyorum,Ben başkalarının düşüncelerinde metalci yada gerçek metalci olıyım diye dinlemiyorum.Evliyim ve bir kızım var ve hala dinliyorum metal müzigi.Kızımada dinletiyorumMsn Happy
Yaş ve metal önceki dediklerine katılıyorum,İnsan sadece metal müzik için değil dinledigi müzigi gerçekten anlamalı ve gerçekten dinlemeli. Şuda var yaşı ne olursa olsun kişinin metal müzigi dinlemedigi halde kesin bir önyargı ile olumsuz bir şekilde konuşabiliyor.Buda bilmedigi halde ahkam kesmesi yüzünden etrafındaki bir çok kişi yide olumsuz etkileyebiliyor.
küçük yaştaki arkadaşların metal müzigi dinlemelerinin ve daha sonra bırakmalarının bir önedenide özentilik.Özenti şeklinde dinleyince zaten fazla sürmüyor.

Teşekkürler.