Arama

Hikayeler ve Öyküler -2- - Tek Mesaj #879

NiliM - avatarı
NiliM
Ziyaretçi
10 Mayıs 2007       Mesaj #879
NiliM - avatarı
Ziyaretçi
Öykü

Ya benim imkansızım?

Genç kız deli gibi sever çocuğu ama söyleyemez bir türlü grurundan o olmayınca öleceğini bilirdi aslında ama inanmazdı inanmamış gibi yapardı.Onu görünce gözleri dolar kalbi acırdı fakat umursamazdı vce mutlu görünmeye çalışırdı dışardan ama bilmezdi ki insana yaşatan da yıkan da kendi içinde hissettikleridir .Genç kız çocuğu gizlice sessizce sevmeye devam etti yıllarca soranlara unuttum adı neydi dedi kendince unuttum diyerek kalbini rahatlatuıyordu.Ama gerçek bırakmıyordu yakasını bırakmayacaktı da bir yanda imkansız aşkı bir yanda yaşaması gereken bir hayat.Ve birgün bir seçim yapar sensizlik ölümse ölürüm be gülüm der ve canına kıyar.Son anda yetiştirirler hastaneye kız gözünü açar açmaz imkansızım die sayıklamaya başlar.Vbir ses duyar buruk titrek ağlamaklı boğuk bir sestir bu ben senin imkansızın değildim sessiz seveninimdir der bu ses kız şaşırır ilaçların etkisiyle rüya gördüğünü düşünür .Hastahaneden çıkınca birden telefonu çalar arayan imakansızıdır ve geçmiş olsun der.Kız bu telefondan sonra herşeyin gerçek olduğunu anlar ve intihar etmeden önce imkansızına hitaben yazdığı o mektubu o kısacık mektubu birkez daha okur.Mektupta imkansızım ben sana kavulşmadan sensiz ölüyorum gönül isterdiki kollarında can vereyim son nefesimde seni seviyorum diyeyim benim böyle bi lüksüm yok hiç olmadı ama yinede bilmeni istedim ölmeden önce gördüğüm son rüyada sen vardınaşkım yazar.Sonunda bir mucize olur ve kızın imkansız sandığı aşk aslında sadece onun imkansız olarak kabul etmesinden doğan bir rüyaymış şimdi onlar bu mektubu gülerek okuyorlar peki aşkım şimdi sen söyle benim imkansızımda birgün gerçek olacak mı?