Arama

Hikayeler ve Öyküler -2- - Tek Mesaj #1072

My Love For You - avatarı
My Love For You
Ziyaretçi
19 Temmuz 2007       Mesaj #1072
My Love For You - avatarı
Ziyaretçi
Sevdiğim insanı tanıdığımda 21 yaşındaydım erkek arkadaşım ise daha 18 tanışmamıza gelince benimle aynı yerde çalışıyordu. İlk Onu gördüğümde o kadar kötü olmuştum ki içim kıpır kıpırdı heyecanlanıyordum onu görmek bana mutluluk veriyordu daha sonra benden hoşlandığını ve benimle çıkmak istediğini söyledi. Ve onunla çıkmaya başladık o kadar güzel gidiyorduki herşey benden sadece 1 yaş küçük olduğunu söylemişti. Ben bunu çok problem yapıyordum ama onun için hiç problem değildi. Fazla da belli etmiyordum Hoş bir bayandım oda çok yakışıklıydı Daha sonra bana gerçek yaşını söylediğinde ona çok kızmıştım ama ondan artık kopamazdım çok alışmıştım çünkü. O kadar güzel bir yüzü vardı ki çok masumdu. Onunla çok güzel günler geçiriyorduk. Bir o kadar da onun kavga ettiğimiz günler oluyordu. Aşırı derecede kıskançlıkları vardı eve gittiğimde onu aramamı hatta ve hatta telefonumdaki erkek arkadaşlarımın dahi numaralarını telefonumdan bile silmişti. Onunla bir seneyi doldurmadan bana doğum günümden iki gün önce yani 28 HAZİRAN da bana o kadar güzel bir sürpriz yaptıki hayatımda böyle bir şeyi unutmayacağım karşıma bir alyansla gelmişti. Aramızda yüzük taktık çok güzel gidiyordu ilişkimiz bir o kadarda kötü ama onu kadar çok seviyordum ki onun için herşeyi yapıyordum . O gündüz ve gece çalışıyordu . Ben beş buçukta işten çıktıktan sonra beni hep almaya gelirdi. Bir gün bile ayrı kalmazdık. Sabahları beni parkın orada beklerdi Bir yarım saat de olsa onunla görüşürdük. Ailesi ilede sık sık görüşüyorduk. Annesi babası ve kardeşi beni çok seviyorlardı yada ben öyle düşünüyordum. Onun doğum günü gelip çatmıştı 25 EYLÜL ona çok güzel bir sürpriz yapmalıydım onun mutlu olması demek benim mutluluğumdu onun resmin çok güzel bir pasta yaptırtım evlerine göndermiştim. Hafta sonu onlarla doğum gününü kutladık resimler çektirdik. Günlerimiz çok güzel geçiyordu. Ama kavgalarımızda hiç bitmiyordu olur olmadık şeyler yüzünden tartışıyorduk onunla Bir sene öyle böyle dolmuştu daha sonra kendisi üniversite sınavına girmek istediğini söyledi ve kursa gitmeye başlamıştı hem kursa gidiyordu hem de işte çalışıyordu. Ama hep aklım onda kalıyordu. Yersiz kıskançlıklarım başlamıştı ya kursta başka kızlara bakarsa ya beni aldatırsa hep içim içimi yiyordu. Oysa sadece beni sevdiğini söylüyordu. Sınav zamanı geldi çattı sınava girdi ve bir buçuk ay sonrasını beklemeye başladık İstanbuldaki yerleri yazdığını söylüyordu. Ve o gün geldi çattı Üniversiteyi kazandığını söyledi ama İSTANBUL değil KÜTAHYA ydı KÜTAHYA KÜTAHYA nerden çıkmıştı bu KÜTAHYA beynimden aşağıya kaynar sular inmişti. Nasıl görüşecektik biz aşkımla neden söylememişti bana ( son tercihiymiş ) Hep bana her hafta sonu görmeye geleceğim her dakika her saniye seni arayacağım diyordu. Gözyaşlarıma engel olamamıştım. Nasıl beni bırakıp gidebilirdi sevdiğini inanamıyordum buna bir hafta sonra gitti o kadar acı verdiki bu bana alışamadım günlerce ağladım iş yerine geldiğimde sanki onu görüyordum her yer bana o gözüküyordu her yer gittiğimiz yollar oturduğumuz kafeler içtiğim su içtiğim sigara bile o kadar yavan geliyordu ki bana onsuz olmak çok kötüydü. Ama dediklerinin hiç birini yapmamıştı aşkım gittiğinde yani ilk gün geldim diye aradı daha sonra günde bir yada iki kere yada hiç aramamaya başladı. Aradan bir ay geçmişti gelmemişti. Hani gelecekti hani beni arayacaktı hiçte öyle olmamıştı. Bana sürpriz yapıp ben izindeyken bir gün geldi ama karşımdaki insan çok farklıydı. Benim aşkım böyle olamazdı dünyayı ben yarattım der gibi bir hali vardı huyları hareketleri tavırları çok değişmişti. Ama yinede onu çok seviyordum. Öyle böyle derken onu bekliyordum ve onu çok özlüyordum iki iyi isem iki gün kötüydüm göz yaşı içerisinde . Geldik ikinci seneye son senesiydi aşkıma kavuşacaktım artık . Onunla dört sene olmuştu. İki sene çıkmış iki senede okulunu beklemiştim. Mutlu günümüzden çok kavgalarımız başlamıştı. O kadar çok kavga ediyordukki artık beni aramıyordu bile o kadar üzülüyordumki üzülmeme rağmen sevgimden hiç azalma olmamıştı. 2005 HAZİRAN ayında aşkım geldi okulunun bittiğini sanıyordum ama yanılmıştım hayal kırıklığı şok olmuştum şok ve bir hafta kalıp gidecekti tekrar KÜTAHYA ya 3 ay daha orada kalacağını sınavlara gireceğini söyledi iki sene onu beklemiştim o kadar göz yaşı içinde bana bir kere sürpriz yapıp gelmesinin dışında özellik benim için gelmemişti buralara sadece bayramlarda ve izin zamanlarında buradaydı doğum günümde bile yanımda olmayacaktı 30 HAZİRAN da onsuz bir doğum günü daha geçirecektim. Neyse dedim bu kadar zaman bekledim bir üç ay daha sabredebilirim herhalde doğum günümde gitti. Geldiğinde aşkımla nişan yapacaktık bizim en samimi arkadaşlarımızla beraber düğünlerimiz aynı zamanda olacaktı. Bunun hayalini kurup duruyordum hep ama bir şey vardı eskisi gibi yine arayıp sormuyordu beni içimde hep bir korku bir kuşku vardı OKULUNUN BİTMEDİĞİNİ SÖYLEYİP DURUYORDU AĞZIM. Çok samimi arkadaşının düğünü EYLÜL ayındaydı ve geldi. Karşıma dikildi. Onu karşımda görünce çok şaşırmıştım boynuna atlayıp sarılmak istedim ona yapamadım ona çok kızgın ve kırgındım nedeni ise KÜTAHYA da olduğu süre içerisinde ona ulaşabilecek bir telefonunun dahi olmamasıydı. Aslında hem telefonu hemde 3 tane hattı varmış. Ve bu üç içerisinde O KÜTAHYA DA DEĞİL BURADA İSTANBUL DAYMIŞ NEEEEEEEEE ? Çıldırdım üç ay boyunca beni kandırmıştı ben onu burada beklerken aşkım gelecek sevdiğim insana kavuşacağız artık diye ama nerede yanılmışım çok yanılmışım bensiz olamayacağını benim önümlerde yeminler eden ağlayan insan yoktu sanki . Geldiğinde yüzüme dahi bakamıyordu hep ben konuşuyordum artık bunu yürütemeyeceğimi söyledim ve okuluda bitmemişti daha nasıl olurdu bu ya çıldırmak içten değildi sanki TIP okuyordu kendisi nasıl bitemezdi nasıl nasıl bunca zaman boyunca kandırmıştın beni biteceğini söylediğimde yüzüme dahi bakmıyordu başnı bile kaldırmamıştı ne yapmıştım ben ona onu beklemiştim sevmiştim ve ayrıldım bitti her şey bitmişti hayallerim hayallerimiz onunla bir yuva kuracaktık hiç birisi olmamıştı hiç birisi yalnız benden aldıkları vardı . Arkadaşının düğüne gittiğimde ise kalbim deliler gibi çarpıyordu onun geleceğini biliyordum kendime engel olamıyordum elim ayağım titriyordu ve gelmişti bir masada arkadaşlarımla beraber oturuyorduk masama gelmeye bile tenezzül etmedi gözyaşlarıma engel olamıyordum bir an evvel oradan çıkmak istiyordum O evlenen çiftin yerinde olmak için nelerimi vermezdim o gece benim için çok kötüydü keşke gitmemiş olsaydım onu son kez gördüm bir daha hiç görmedim. Çok çok sevmiştim ondan ayrılalı tam bir sene olacak.EYLÜL 7 sinde ve beni bir kere dahi aramadı sormadı demekki onun için hiç bir şey ifade etmemişim. Ailesi bile arayıp sormadı o zamanlar onunla beraberken benden iyisi yoktu. EEE İnsanoğlu ciğ süt emmiş diye boşa dememişler. NİSAN ayında annesi bana msj çekmiş kızının KANSER olduğunu söylüyordu. Bunun için beni aramışlardı beni bir kere olsun nasılsın kızım diye arayıp sormayan insan bunun için aramıştı O kadar kötü bir durumdaydım bunalımın eşiğinde onsuz bir hayat çok kötüydü ahhhhhhhhh o gecelerin dili olsada bir konuşsa sabahlara kadar uyuyamazdım hep aklım da NEDEN ? NEDEN ? ne yapmıştım bukadarmı kötü bir insandım onun için bir kere olsun beni aramamıştı demekki onun için hiç bir şey ifade etmemişim beni onu sevdiğim kadar sevmemiş ettiği sözlerin yeminlerin bensiz olamam demesi bile YALANMIŞ YALAN KOSKOCA YALAN şimdi ise benimle evlenmek isteyen biri var hayatımda ama onu hiç sevmiyorum hatta ilgi bile duymuyorum beni arıyor soruyor ama ben onu değil aşkımı çok istiyorum onu okadar çok arıyorumki çok özlüyorum bir kerecik görmek için neler mi vermezdim o zamanında sarılamadığım kadar sarılmak isterdim kızgınlığımın yanında ona bir o kadar özlemim var hayat o kadar kötüki sevdiğin insanla olamamak kadar kötü bir şey yokmuş Oysa şimdi burada İSTANBUL da bir kere görsem arkadaşlarım hep görüyorlar ama benim karşıma dahi çıkamıyor. İstemeye istemeye bende evleniyorum kalbim onda onu çok ama çok seviyorum SON NEFESİMDE BİLE ONUN ADINI SÖYLEYEREK ÖLECEĞİM TEK İSTEDİĞİM ONUNDA BENİM MEZARIMA GELMESİ BÖYLE KARŞIMA ÇIKMIYOR EN AZINDAN MEZARIMA GELSİN KALBİNE SÖZ GEÇİREMİYOR İNSAN SEVİNCE ALLAH SEVEN KULLARI HİÇ BİR ZAMAN AYIRMASIN BEN BUNLARI YAZARKEN BİLE GÖZ YAŞI DÖKÜYORUM SEVİN HEP SEVENLER AYRILMASIN SEVDİKLERİ İNSANLARI BIRAKMAYIN.

Alıntı..