Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ocak 2006       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
seranity_light adlı kullanıcıdan alıntı

arkdaşlar ben msn spaceme müzk koydm urlsini de aldm save de ettm yanlz msn spaceme git dediğmde müzk çalmıyo ilk ayarları yapma yeri açılıyo ama preview msn space dedimde müzk çalıyo ynlz sorn burda diil sorn başkaları msn spacemi açtında müzk çalmıyoo diolar ne yapabilirm??nerde hata yapıorm biri yardm etsn lütfennnn....

Gayet normal bir durum telaş edilecek sorun olduğunu zanetmiyorum zira çalışıyor :... başkaları dediğin makina süratti ne ? zira bilindiği üzere bir süre beklemeleri lazım loding yani şarkının verdiğiniz linkten yüklenmesi için şayet bekleseler yüklenip çalacak :..bu sorun defalarca bana soruldu defalarca aktardım arkadaşlar bir şarkı çalmasının hiç bir önemi yok zira giren ziyaretçi beklemesi lazım dünya üstündeki hiç bir web sayfası ziyaretçisi bu kadar süre (ortalama3-5 dakkika ) beklemez icratti çeker gider :..veeee bu kuraldır araştırması yapılmıştır web sayfası süratli değilse içeriği noksansa sayfa geçişleri zayıfsa vede sayfalardaki bu tip animasyonlar geç çalışıyorsa (upload olayından dolayı) gider ve birdaha uğramaz bu da kulağınıza küpe olsun > kolay gelsin