Arama

Özlü Sözlü Doğrular - Tek Mesaj #48

tech1988 - avatarı
tech1988
Ziyaretçi
14 Şubat 2006       Mesaj #48
tech1988 - avatarı
Ziyaretçi
Biz sevgimizi kır çiçekleri gibi elimizde değil, kurşun yarsı gibi yüreğimizde taşırız....

Gül filizlendiği günden itibaren Güneşe aşıktır. Her ne kadar güneş her gece ayın görkemine kanıp gülü bıraksada, gül asla yıldızlara kanıp güneşi unutmaz...

Seni seviyorum dediğinde yalan bile olsa o yalanı dünyanın tüm gerçeklerine değişmeye hazırım...

YAŞAMAK ÖZLEMSİZ,ÖZLEM SEVGİSİZ,SEVGİDE SENSİZ OLMAZ.UNUTMA SEVMEK DAİMA BERABER OLMAK DEĞİL.SENSİZKEN BİLE SENİNLE OLABİLMEKTİR.

Birine verilen değer uğruna feda edilebileceklerle ölçülüyorsa aç gözlerini ve etrafına bak gördüğün her şeyi feda edebilirim ama sakın aynaya bakma

Bu mesajı farkettiğinde, farketmenle farketmemenin bişey farketmediğini farkedeceksin!

NeDeN Mi uYuMuYoRuM?

ÇüNKü SeNi DüŞüNüYoRuM!

NeDen SeNi DüŞüNüYoRuM?

ÇüNKü SeNi SeViYoRuM!!

NeDeN SeNi SeViYoRuM?

BeNDe BiLMiYoRuM!!

Kalbimi sana emanet ediyorum... ona çok iyi bak. Sevmezsen ölür, üzersen ağlar, yalnız bırakırsan kaçar.

Hiç kimse sevdama senin kadar yakışmadı ve sevdam hiç kimseyi senin kadar yaşatmadı yüreğimde...

Sana bir gül gönderiyorum, kokla ama soldurma! Sana içki sunuyorum, iç ama sarhoş olma! Sana kalbimi gönderiyorum, sev ama sakın kırma!

İhanetinin parmak izleri yüreğimde kaldı.Onları beraberimde götürüyorum..

hayat'ı aşk olarak goruyorsan yasama ıhtımalın %0

Seni tanımadan önce ben bende değildim,oysa seni tanıdıktan sonra,bendeki bensizliğin aslında sensizlik olduğunu anladım

Ölmekten korkmuyorum... Çünkü ben sende yaşıyorum...

NE SENDEN VAZGEÇERİM,NE DÜŞLERİMDEN,NE DE GÖZLERİMİ KAPARIM HAYALİNLE YAŞARKEN.İNAN HAYATI SENİ BANA VERDİĞİ İÇİN SENİ İSE HAYATIMA ANLAM VERDİĞİ İÇİN SEVİYORUM.

Böyleyim diye ayıplama beni... Bir gün kendimi,sonsuzluğun koynuna bırakırsam;yaralı ve yenik bir asker gibi ,darılma...Unutma ki ; insan sevdiği kadar insandır...

Sen hiç yağmurlu günde ağlayan toprak gördünmü? Boşuna zorlanma bir tanem göremezsin asla Yalnız seven aşıklar görür onu. Çünkü karşılıksız aşklar hep toprağa gömülür.

Sevebilirmisin beni kuşun gökyüzünü sevdiği kadar? Sevebilirmisin beni martının denizi sevdigi kadar? Sevebilirmisin benim seni sevdigim kadar?

Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın!

Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da... Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de... Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek...

Önemli olan yıldızı karanlık bir gecede değil güneşli bir günde görebilmek,
Önemli olan aşık olmak değil bir ömür boyu sevebilmek

Bana ayrılmak zorundayız dediğinde seni unutmak için and içtim ama gözlerin geldi aklıma vazgeçtim.

Mutlu olmayı biliyorsan, sevmeyi bileceksin gerçekten seviyorsan, ömrünü vereceksin.

Yeryüzünde biten her aşk için gökyüzünde bir melek ağlarmış... Biz asla ağlatmayalım birtanem...

Her seven adsız bir kahramandır ve insan sevebildiği kadar insandır.

Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum.

Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin sevmeyi hak edemeyeceği kadar özelsin.