Arama

Özlü Sözlü Doğrular - Tek Mesaj #49

tech1988 - avatarı
tech1988
Ziyaretçi
14 Şubat 2006       Mesaj #49
tech1988 - avatarı
Ziyaretçi
İnsan mezarında olmasa bile, yatağına bari huzur içinde yatmalı... tech

Bir gün yeniden düşlerime girmek istersen Haberin olsun bir kere gördüğümü bir daha göremem ben...

Seni Vicdanınla Başbasa Bırakıyorum... Bense HERZAMAN Kİ GİBİ Sessizliğime Sığınıyorum...

Günesin rengine benzemez gecenin rengi. üsütür ayazı korkutur karanlıgı, bugün garip bir hüzün var üstümde ya ben fazlayım bu şehirde ya sen eksiksin...
Eğer bir gün gururunu yenip, bana geri dönmek istersen sakın dönme, çünkü senin gururunun bittiği yerde benim gururum başlar.
Yaşıyorsam, bu gelecek günlerin bana seni getireceğine inandığım içindir.

Öyle bir ilişkiye tutulursun ki Ne SEVEBiLiRSiN ne de TERK EDEBiLiRSiN...

BEN ÖLDÜĞÜM ZAMAN KiMSE AĞLAMASIN, YAĞMUR YAĞSIN BU ŞEHiR AĞLASIN

Şu anda senden daha değerli bir şeyle uğraşıyorum, YARIM KALAN AŞKIMIZI SENSİZ YAŞATMAYA ÇALIŞIYORUM... tech

Bir gün yeniden düşlerime girmek istersen
Haberin olsun bir kere gördüğümü bir daha göremem ben...

ölmekten niye korkayım ki ben zaten sende yaşıyorum...

Ölmekten korkmuyorum... Çünkü ben sende yaşıyorum...

Hayat güzellikleri erteleyecek kadar uzun olmayabilir...

Sadece yüzünü döküp, elini yıkayıp, kimi zaman sessizce kimi zaman kapıyı vurup hayatımızdan cıktığında inanırız aşka...

Sen yokken dünyamda yalnız ve tektim
Seninle evrene mutluluk ektim
Ne çektiysem inan sevmekten çektim
Ruhum sende kaldı cesedim burda...

Sevdim severim!!!Hata bendeyse çeker giderim......

Yüreğimdeki tek arzu, Hayalimdeki tek tutku, Beni yaşatan tek duygu SENMİŞSİN BEBEĞİM

PARANIN NE ONEMI VAR ONEMLI OLAN MIKTARI...

Kadının BIRI KOMSUYA GITMIS HAMILE KALMIS.NEDEN??? CUNKU KOMSU KAPIYA KADAR GECIRMIS...

Senin kadar namuslu senin kadar dürüst senin kadar şerefli, gururlu, onurlu, efendi, idealist ve sevgi dolu dost zor bulunur senin gibileri çoğaltmak lazım Msn Happy

Dünyada hiç kimse için ağlamaya değmez, değende ağlatmaz zaten, eğer bir gün ağlarsan başını dik tut ki göz yaşların ağladığın insan kadar alçalmasın..

GüLmek Için Mutlu Olmayı Bekleme, Belki Mutluluk GüLüŞüNde Saklıdır,sakın Ağlayım Deme Bilki Biryerlerde Senin Bir Tek GüLüŞüN Için Yaşıyan Vardır....

Biz sevgimizi kır çiçekleri gibi elimizde değil kurşun yarası gibi yüreğimizde taşırız.

Hayatı seviyorum çünkü SEN varsın. Seni seviyorum çünkü HAYAT SENSİN...

Aşkımız için kan dökmemi istiyorsan sana dünyanın şah damarını keserim illede senin kanın olacak diyorsan mühim değil ben seni toprakta da severim.

SENI TAHMIN EDECEGIN KADAR DEGIL, TAHAMMUL EDEMEYECEGIN KADAR COK SEVIYORUM.

HAYATTA HICBIR SEY ILK ASKIN YERINI TUTAMAZ INSAN SEVSE BILE O ILK ASK HIC UNUTULMAZ

HEP BENI KIMSE SEVMIYOR KI DERDIN! USULCACIK SOKULUP YUREGINE ...BEN SEVIYORUM DEMEK ISTERDIM.

SENI BEN DEGIL GOZLERIM SECTI, ONLAR SEVDI ONLAR BEGENDI. SEN BENIM DEGIL ONLARINSIN GITTIYSEN BANA NE ONLAR AGLASIN...

UNUTURUM DESEM DE INANMA SAKIN, OMRUMCE KALBIMDEN SILINMEZ ADIN. BIR SIZI ICIMDE SENDEN DE YAKIN KALBIMIN SESINI DINLER BULURUM SENI. SENI NE KADAR SEVDIGIMI MERAK EDIYORSAN, YAGAN YAGMURUN HER DAMLASINI

KÜL OLMUS ATES YANARMI?BUZ TUTMUS SU AKARMI?BU GÖZLER SENI SEVDI BASKASINA BAKARMI?

Hayat bir video oyunu gibidir. Tek Fark "Game Over" Yazdiginda Tekrar Baslamaz....