Arama

ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
18 Eylül 2007       Mesaj #71
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
malibu1619 adlı kullanıcıdan alıntı

engellenenler listesine nasıl giricem peki msn plus da yüklü bende ilginize çok minettarım fakat Biri beni kişi listesine eklediğinde beni uyar secenegını devre dısı bırakırsam msn adresımı eklıyen ama yenı tanısacak oldugum kısılerın msn kişi ekleme uyarıları tekrar gelirmi peki eskilerden kurtulurken arkadaslık sıtesınde msnemı gorup eklıyenlerın uyarısından olmak kotu Msn Sadpeki bu kişilere toplu email nasıl gönderirim hepsini yanyanamı yazıcam mailleri tek tek bi mail atıcam

Messenger Seçenekleri > Gizlilik sekmesi > Engellenenler listesi. Burada kişilerin üzerine sağ tıkladığınızda Sil seçeneği çalışıyorsa silebilirsiniz.

Seçeneği devre dışı bırakırsanız yeni tanışacağınız kişileri de göremeyeceksiniz.

Evet aralarına virgül koyarak adresleri yanyana yazacaksınız. Hotmail kullanıcısıysanız, e-postayı gönderirken Kime kutucuğuna adresleri tek tek yazmaktansa Adres defterinden tek tıklamayla ekleyebilirsiniz.

Aslında benim kafama takılan, önceden engellemiş olduğunuz halde sonradan sonraya bu 350 kişi nasıl geri ortaya çıktı?