Arama

zdarkRAP - avatarı
zdarkRAP
Ziyaretçi
22 Eylül 2007       Mesaj #188
zdarkRAP - avatarı
Ziyaretçi
BAGDAT
Sizleri ölen sayısız insan için 3 dakikalık Saygı duruşuna davet ediyorum.
Mermi icad oldu mertlik bozuldu
ve merhumlar evin duvarında meçhul Gazi.
Mayın şehit Taburu,
Mayısta kan yağmuru,
düşman uyku mahmuru,
dünya kin maduru,
sonunda katliam, nerede sağ duyu?
Mevzileri nöbet alan Fevziler Feyz alamadan Fethettiler Ahireti,mektupları kayıp, cinayet ayıp ve kültürler bombalandı, kimse sallamadı, Bağdat ateş aldığında kalbim vurgun yedi, güneş doğudan battı. Mumlarınızı yakın, yorgun düştü uçaklar, tebessüm etti tüm sanıklar, Tankları tanımlar tanıklar, yanıklarla dolu topraklar, karamparça bulutlar ve savaş! Yavaş ölüm kaderinin hız kaynağı, telaş pazarı, can kumarı, çıkar savaşları, B52'ler yarıda kesti pişen aşları ve dünya kan deryası, geleceğin bedeli pahalı, duygular yamalı, suçu gelin etseler de kimse güvey girmeyecek, bilirim bu Tarih değişecek ve Tekerrüre dayalı imha Tarihçesi, kurak sevgi bahçesi suya hasret.

Topalla gezen aksamak öğrenir,
havanın Kadri yağmurda bilinir
hatıra silinir
Ana gibi Yar olmaz, Bağdat gibi Diyar olmaz
ama Bağdat bombalanır.[bbummmm]
( yoo Sagopa K. Kuvvet Mira )
havanın Kadri yağmurda bilinir hatıra silinir
( Sagopa Kajmer, Hey Sago hadi ).
Ana gibi Yar olmaz, Bağdat gibi Diyar olmaz ama Bağdat bombalanır.[buuummm] ( yoo Sagopa K. )
Kazanılan her Madalyon, mayın tarlasındaki Piyon Askeri Reyona bir şampiyon sıfatıyla koydu bir Galon Kurşun, Hüşu derbeder. Turşu geçmişler ve savaşta Gazi bebekler, tekler
kalbimin atışı ve ekler günbatımından Şafağa doğru süre gelen kanlı iklimler. Psikolojisi kaybolan bitkisel yaşamlar, İdeolojisi kuyularda saklı taşbakan kanayan yaraların Ortadoğusundan Güneş battı ve bu şarkının 3Leşi olmalı Bir'Leş'miş o milletler sorgulamalı, bir'leş'miş Amerika yılanları çıngıraklı, amacında yalanları ve kitle imha Dolarları 24 Beat'te tenha Hiphopları. Kinimin Raple yansıyan oluşumları, Kanunları kelepçelemeli ve elemeli eli Zaferi simge edeni ve Eylemini barışa saklayan her bireyi.
hatıra silinir
Ana gibi Yar olmaz, Bağdat gibi Diyar olmaz ama Bağdat bombalanır. [buummm]( yoo Sagopa K. Kuvvet Mira )
hatıra silinir( Sagopa Kajmer, Hey Sago hadi ). Ana gibi Yar olmaz, Bağdat gibi Diyar olmaz ama Bağdat bombalanır.[bummm] ( yoo Sagopa K. )
Hey hadi, hadi söyle, hadi söyle. Kimin yaşıyacağına kim karar veriyor? Kimin ölüceğine kim karar veriyor? Bu savaş anlamsız. Bana bakın burda duruyorum ve üstüme tek bir kurşun bile gelmiyor. Bir tane bile gelmedi Neden!?! Peki neden hepsinin ölmesi gerekiyor? Burda durabiliyorum görüyorsunuz.

Biri beni susutursun.
Yoksa karanlığa çarpan suratınsa kimdensin başı boşsa bedenin bana teslim kalacaksa biri beni sustursun.
Yada mahkumsun yaptığın suça karsıparmaklıklara vurdun ama seninde dönekse ruhun biri beni sustursun...
Oldu ya yedirmedin sözleri kendine oldun rencide hadi bize küfret rest çek sora dua et biri beni sustursun...
Bak duman bastı kafa tasını rtim azdı hayatın sunduğu nasıl bir tarzdı bana varsa şanslı biri hadi beni susutursun..
Hadi diyelim susuturdun beni kelimelerimi durdurdun bu kalpteki ritmimi o zamna bil ki bende senin için bu kelleyi vurdurdumm...(2)
Batı kentten el salladım sana görmedin arabanı sürtüğün üstüne sürmedin Ankara'nın martılarını ben öldürmedim sanılan aksine hiç ayık gezmedim.
Kesmedim sesi gel gör benim alt komşu katili hey apartman sakinleri rahatsız olan varsa hadi beni sustursun.
Çizdiğim ekseni boşuna dolanma yola koyulup susturmak için oyalanma yolda bana rast gelirsen elinden geleni ardına koyma adres belli sesin geldiği yer kime sorarsan inleyerek tarif eder sende bulursun gelip beni susturursunn.......
Hadi diyelim susturdun kelimelerimi durdurdun bu kalpteki ritmimi o zaman bil ki bende senin için bu kelleyi vurdurdum(2) Bence buna kulak ver her gece dinle kendine gelince de ses ver.ses giderse baştan aç bana söz ver hadi konuşuver artık benle beraber.
Hişşt bak milet sustu bana illet oldu duygulandım bak gözlerim doldu.
Tüm komşular keyfinden oldu çokta s**imde,git polis çağır çokta s**imde,avaz avaz bağır çokta s**imde.
Çünkü Yasin sağır size denemez susturmayı çıkar tepenize girer evinize en son da Sibel de ses ..
Komşu kızı Sibel de şahit her gün bana versede.....
Hadi diyelim susturdun kelimelerimi durdurdun bu kalpteki ritmimi o zaman bil ki bende senin için bu kelleyi vurdurdum (2)

Holocaust

Koyduğum nokta belki son ben bunu bilemem aynı bomb gibi gelir sana belkide aynı ton
Dibi delik gelebilir ama aynı fon kendini bilemez montofon ve monoton yaşar
Hep alt aynı don anlatırım ben derdimi yalnız eyy biminii microphone
Şimdi bi bana bi bakınız haydi muamelesi kesebilir haas** ve de muhammed ali gibi gelir asi
Bana bak beni gör vede öl ani sözüm hep duyulur tepeden bariton
Mekanım olabilir her an ozon yanıma gelenin canına girecektir eyy bimini microphone...
O oo bunu ben bunu sen şunu ben onu sen gülü ben günü sen fenomen olacak dolacak heryer
Menemen kıvamı balçık gelemem elemem dostumu göremezsem düşmanın postunu
Yere seremezsem rüzgar gibi esemezsem veremezsem kalbimi geri gelemezsem
Sen beni bilemedin yüreğimi göremedin kendini bilemedin yamacıma gelemedin
Amacına varamadın heryeri karaladın barışıda yaraladın acımadan aldın
Rüyalara daldın bal arısı gök karası istanbul kalem harp okulundan çıktı
En baba rap işte başına darısı
Ma mama.. .microphone unu getirsene bana baksana laklak etme sakın ha sen beni dinle
Kelimelerimi kilometrelerce milimetrik hesaplarla yazdım ha
İhtiyacınız varmı yardıma hatalı rhymelar fatalrhymelar çatal olur ha
yatacaktır yere
Bala banacaktır kanacaktır akacaktır rüzgar gibi esecektir geri gelecektir
Ceza etnik bir sentezdir bela teknik bir arızadır üç fazdır kanadı kırıktır
Taktik kuşkunun oluşumudur şu yaptığım rapteki uçurumdur. ..
Bak beni gör hadi kamil ol tepeden tırnağa sen hami ol rap e göz kulak oldum sende ol vede
Holocaustu gören insan ol arı gibi uç kartal gibi kon ne sen köle ol nede ben patron
Rhymlarım can yakabilir aa pardon eyy biminii microphone şimdi bi bana bi bakınız haydi
Muamelesi kesebilir haas** vede muhammed ali gibi gelir asi bana bak beni gör vede öl fani
sözüm hep duyulur tepeden bariton mekanım olabilir her an ozon
Yanıma gelenin canına girecektir eyy bimini microphone...
Bana bak yo kalbini aç son atak yo muamele pak katarakt yo görünen köy bu dayak sözlerle gelen
Kendini nostradamus sanana namus gerekir ceza gibi bir kabus gerekir
Fanus gibi göt deliğinize çikita bir muz sokulur bana bir bakınız
Akınız underground u kafanıza takınız yakınız aleve veriniz her yeri
Holocaust u görünüz gösteriniz işte bu hiphop gösterimiz yo allah rap in CEZAsını verdi....
Son düzenleyen zdarkRAP; 22 Eylül 2007 16:40 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi