Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ekim 2007       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ad:  cumhuriyetbayrami01ub9.gif
Gösterim: 5424
Boyut:  200.8 KB
Temeli büyük Türk milletinin ve onun kahraman evlâtlarından oluşan büyük ordumuzun vicdanında, akıl ve bilincinde kurulmuş olan cumhuriyetimizin ve milletin ruhundan doğmuş ilkelerimizin, bir vücudun ortadan kaldırılması ile bozulabileceği fikrinde bulunanlar, çok zayıf beyinli bahtsızlardır. Bu gibi bahtsızların, cumhuriyetin adalet ve kudret pençesinde lâyık oldukları davranışla karşılaşmaktan başka talihleri olamaz. Benim değersiz vücudum, bir gün elbet toprak olacaktır; fakat, Türkiye Cumhuriyeti sonsuza dek yaşayacaktır. Ve Türk milleti güvenlik ve mutluluğunun kefili olan ilkelerle, uygarlık yolunda, duraksamadan yürümeye devam edecektir.
M. Kemal ATATÜRK

Biz Atatürk çocukları vatanımızı ve bayrağımızı canımızdan çok sevdik. Vatan icin şehitler verdik, kimilerimiz canlarıyla, kimilerimiz fikir ve kalemleriyle savunduk ülkemizi. Bu özel günde, 29 Ekim 2007 tarihinde, tüm bildiklerimizle ve bize öğretilenlerle Türkiye Cumhuriyeti'ne sahip olmanın gerekliliğini bir kez daha vurgulayarak bu güzel Ulusal Bayramımızı gönülden kutluyorum...

Turkiye Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.Turkiye

TürkiyemTürkiyemTürkiyem
Son düzenleyen Safi; 28 Ekim 2016 02:47