Arama

WaRrioR - avatarı
WaRrioR
VIP VIP Üye
26 Kasım 2007       Mesaj #10
WaRrioR - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
dinazor1962 adlı kullanıcıdan alıntı

selamlar bana daha once gelmis maillerdeki slaytlar acilmiyor denetim masasinda klasor seceneklerinden duzeltin yaziyor baktim birsey anlamadim neyi degistirmem gerekiyor veya kayit olmadan onceki eski haline nasil donecegim

Windows Live Mail i açınız ... hesabınızın yazdığı yeri sağ tıklayıp hesabı kaldır seceneğini tıklayın ... hesabınız kalktıktan sonra bu hesabı yenıden açmak için menü göster/araçlar/hesap seceneğine kadar irerleyin ve hotmail ya da diğer uzantılı olan adresinizi eklemek için EKLE yi tıklayın ve e posta hesabınızı ekleyin Msn Grin İNŞALLAH SORUNUNUZ DÜZELİR .....

Alıntı
dinazor1962 adlı kullanıcıdan alıntı

tekrar selam daha ilk soruma cevap almadan ikincisi geldi hareketli resimlerde normal resim gibi cikiyor yani hareketsiz live maili nasil iptal edecegim

BU SORUNLAR BENİM PC DE YAŞANMIYOR ... PROGRAM AYARLARINDA SORUN OLACAĞINI ZANNETMİYORUM DA PC AYARLARINIZ MÜSADE ETMİYOR OLABILIR İNTERNET SECENEKLERİNDEN GELŞMİŞ AYARLARA BAKIN RESİM SES VE VİDEO GÖSTERME SECENEKLERİ SEÇİLMİŞ Mİ... BAŞKA DA BİR SORUN AKLIMA GELMİYOR
KOLAY GELSİN ::::
Son düzenleyen WaRrioR; 26 Kasım 2007 01:35 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Esqi qulağı qesiqlerden qim qaldı