Arama

ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
6 Mart 2008       Mesaj #72
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
KENCISii adlı kullanıcıdan alıntı

ben yeni bi msn adresi aldım ancak mail sayfasını vermiyor

msn adresi şu şekilde ism@ism.com nasıl ala bilirim mail sayfasını

yardımlarınız için şimdiden teşşekürlerimi sonarım

mail sayfası almak için baş vurdum ama bi hata verdi sanırım bu hata şu

The e-mail address is already in use. To continue, do one of the following:

• You may have already signed up with this e-mail address. If you have a hotmail.com or msn.com address, you're already signed up. Sign in now.
  • If you haven't signed up, make sure you typed the address correctly.
  • Someone else may have signed up with your e-mail address. To find out, go here.
ism@ism.cok adlı bi msn adresimin mail sayfasını almak için baş vurmuştum bu hatayı verdi

Alamazsınız, çünkü zaten böyle bir adresle Windows Live ID'ye hesap açarken sizin o adresle bir e-posta hesabınızın olduğu varsayılıyor ve siz hesabı oluştururken o adrese sizin o e-postanın sahibi olduğunuzu kanıtlamanız için bir doğrulama e-postası gönderiliyor, ama siz böyle bir hesabınız olmadığı halde böyle bir adresi Windows Live ID'ye kaydettirdiyseniz bu adresi doğrulayamazsınız. Bu yazdıklarımı burada da özetliyor:
Alıntı

Windows Live alan adlarından başka bir alan adıyla Windows Live Hotmail'e erişmeye çalışılınca açılan sayfadan alıntı
Şu anda e-posta için başka bir hizmeti kullanıyorsunuz, ancak kolayca Windows Live Hotmail için kayıt olabilirsiniz.
Ödüller kazanan hizmetimizde hesap açmak için burayı tıklatın

İkinci yazınızdan farklı şeyler anlaşılıldığı için ona göre de bir cevap yazayım. İngilizce metinde diyor ki:
E-posta adresi zaten kullanımda. Devam etmek için aşağıdakilerden birini yapın:
  • Bu e-posta adresiyle zaten kaydolmuş olabilirsiniz. Bir hotmail.com ya da msn.com adresiniz varsa, zaten kaydolmuşsunuz. Şimdi oturum açın.
  • Kaydolmadıysanız, adresi doğru olarak yazdığınızdan emin olun.
  • Başka birisi e-posta adresinizle kaydolmuş olabilir. Bulmak için buraya gidin.