Arama

KENCISii - avatarı
KENCISii
Ziyaretçi
24 Mart 2008       Mesaj #93
KENCISii - avatarı
Ziyaretçi
Yengec YYengec
TYengec
Yengeç - 24.03.2008 , Pazartesi
burcOzellik

Sevgili Yengeçler bugün Ay Akrep burcu pozisyonunun yansıması altında güne adım atmaktasınız. Bu etki duygu dünyanızla, kimliğiniz arasında çelişkisiz bir alışverişi gösterebilir. Evet bugün, çok daha olumlu bir ruh hali içinde ve çok daha sezgisel olacağınız etkiler altındasınız. Günü birlikte inceleyelim. Sabah saatleri itibariyle kendinizi imaj olarak dış dünyada ifade edişinizde hafif bir suskunluk, çekicilik ve gizemlilik vardır. Hani öyle tanımadığınız ortamlarda kolayca kendinizi ele vermemenizi sağlayan bir enerjidir bu. Başka insanların ne yaptığı veya neyle uğraştığından ziyade, sizin ne yapmaya çalışacağınız çok daha önemlidir. o nedenle kimseye karışmak veya çatışmaktan ziyade kendi işinizi yapmak niyetindesinizdir. Güçlü içgüdüleriniz yolunuzu aydınlatan bir ışık gibidir. Aşk, yaratıcı ifadeler ve sanatsal etkinliklerin sergilenmesinde ve günlük işlerinizi yaparken size destek olacak bu enerji bazı konularda içinizde birikenleri başarılı işler yaparak insanlara gösterme ihtiyacı duymanızı sağlayabilir. Madem bu dünyanın kuralı bu o zaman ben de intikamımı herkesten daha fazla öne çıkarak ve herkesi fethederek alırım tarzı bir düşünce de kimilerinizde etkili olabilir. bu durum aşk hayatınızla ilgili konularda da bu tarzda gelişebilir. Ben farklıyım ve özelim düşüncesi kafanızın içinde yoğundur ve güce takıntılı olduğunuz için doğal olarak sert bir ifade dış görüntünüzde hakim olabilir.

Saat 15:27 itibariyle başlayacak etkiler ise sizin açınızdan gayet olumludur. Ama ben yine de bu etki altında kafanızın bir yerinde temkinli olmanızı öneririm. Bu enerjinin yansıması ise, organize işlerde sabır ve sorumluluk getirici oluşudur. Hayal gücünüz ideallerinizi gerek iletişim gerekse olumlu ilişkiler kurarak, dış dünyada özellikle yabancı insanlara göstermenizi sağlayıcı olacaktır. Fakat lütfen ne olursa olsun etrafınızdaki insanlara dikkat ediniz. İyi niyet göstermeniz veya pozitif düşünmeniz her ne kadar yararlı olsa da, bazı gerçekleri göz ardı etmeniz halinde yanılmanız anlamı taşıyacaktır. Bir bakarsınız ki son derece güvendiğiniz bir insan, farklı bir şekilde konuşmaya veya davranmaya başlamış. Size yardımcı olacağını söyleyen bir başka kişi ise size artık fazla önem vermemeye başlamış. Bu durumların oluşabilme riskini asla gözardı etmeyin. Hayallerinizi gerçek hayatın içinde gerçekçi bir şekilde ortaya koyabiliyorsanız en ala ama sadece hayal olarak kalıyorsa bu sizi asıl amacınızdan uzaklaştıracak demektir. Onun için etrafınızdaki insanlara ve gelişmelere akılcı bir bakış açısıyla yanaşırsanız günlük bu etkiler altında kendinizi gayet başarılı bir şekilde ortaya koymanız mümkün olabilir.