Arama

Balıksırtı saç örgüsü nasıl örülür? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 16 Aralık 2011 Gösterim: 87.862 Cevap: 23
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ağustos 2009       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

yha hıc bı sey anlamadım daha acık anlatırmısınız resımlerle desteklersenz cok ii olurrrr

Alıntı
fadedliver adlı kullanıcıdan alıntı

Mısır Örgü Tekniği

Sponsorlu Bağlantılar
m1

m2

m3

m4

....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Eylül 2009       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
balık sirti nasıl olur ya lütfennnnnnnn ne olur
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Eylül 2009       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya bunda anlamayacak bir şey yok zaten hem yazıyla anlatmış hemde resimlerle.çok kolaymış bunu buraya koyanlara teşekkür ederim balık sırtının nasıl örüldüğü artık biliyorum.şuanda benim saçım balık sırtı ama tekli balık sırtı.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ekim 2009       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

balık sırtı örgü video

balık sırtı nasıl örülür?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ekim 2009       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

balık sırtı nasıl örülür?

Alıntı
fadedliver adlı kullanıcıdan alıntı

Balıksırtı saçlar bu sene çok revaçta..Bunu yapmak için işte size ipuçları;
*Yumuşak yapılı ürünler saçtaki ekstra parlaklığı alıyor. Önce bu tarz ürünlerden birini sıkın, ardından seçeceğiniz modele göre saçı ikiye ayırın. Bir taraftaki saçları üçer santimlik tutamlara ayırın ve tepeden örmeye başlayın.
*Örmek için elinize aldığınız saç tutamını tekrar ikiye ayırın. Dışardan 1–2 santimlik bölümü alarak sol tarafa geçirin ve saçın sağ tarafındaki tutamla kaynaştırın. Sağdan sola bu işlemi tekrarlayın. Böylece yukarıdan aşağıya balıksırtı oluşmaya başlar. Bu örgü tarzını saçın diğer tutamları için de yapmayı unutmayın.
*Saçın en ucunda iki- üç santimlik bir alanı örmeyin. Ve oradaki saçı ince bir toka veya lastikle tutturun. Örgünün dış taraflarındaki saçları dağınık bir görüntü için çok zorlamadan çıkarın. Ve üzerine saç spreyi sıkın.
*Daha klasik bir görüntü için yaptığınız örgüyü topuz şeklinde ensede toplayabilirsiniz. Örneğin Amanda Weekley'de böyle örgüler tercih edilmişti. Bu tarzı benimseyecekseniz önce saça tam volüm veren bir köpük sıkın. Bu hem hacim verir hem de saçı kalınlaştırır. Ardından ise makine ile kurutun. Bu tarzı benimseyen Malcom Edwards, saçı önce atkuyruğu seklinde topladığını ve tepede kalan saçları mümkün olduğu kadar yumuşak ve basık tuttuğunu söylerken topuzun etrafında döndürülen örgünün dağılmaması için kesinlikle tel tokaya ihtiyaç olduğunu vurguluyor.
İpuçları ve öneriler:
- Merdiven örgünün yarattığı dağınık görüntüden korkmayın. Çünkü farkı yaratan esas bu karmaşa.
- Uzun saçlarda birkaç örgü çok sık duruyor.
- Abartılı olmak istemiyorsanız; saç aksesuarı kullanmayı unutun! Çünkü bu saç yeteri kadar detaya sahip.
- Aynı zamanda çok özgür kullanabileceğiniz bir model; ister tek, ister yanda, ister ortada...
Kaynak:E-kolay.net

Alıntı
_KleopatrA_ adlı kullanıcıdan alıntı

2 li balık sırtı örümü
resim13mb7
resim2ld0
resim3wi9
resim4wh8
resim5xn9

alıntıdır
ayrıyeten inceleyiniz
Bayan Saç Modası ve Saç Modelleri

...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Ocak 2010       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben balık sırtı örmeyi istiyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Şubat 2010       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaa süper ya arkadaş aynı fikirdeyim başka saç örüğü
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Şubat 2010       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
balık sırtı ilk önce saclar taranır ve sacların ortasından 1 tutam alınır 3 e bolunur o 1 tutam sac sonra ormeye baslarsın sag da alırsın soldan alırsın bole yapa yapa balık sırtı olurMsn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Temmuz 2010       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaa ben balık sırtı örmesini bilmiyorum ancak başkalarına ördüre biliyorum annemde bilmiyo bize baştan sona kadar renkli balık sırtı nasıl örüleceğini gösteriniz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Aralık 2010       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selam ßen ßalıksırtı ve ßalık kılçığı nasıl yapılır ?ßen ßunu öğrencem.Öğrenirken yani yazarken lütfen resimlerle anlatın!