Arama

MSN şifresi nasıl kırılır? - Sayfa 14

En İyi Cevap Var Güncelleme: 22 Aralık 2012 Gösterim: 174.293 Cevap: 181
senem4151 - avatarı
senem4151
Ziyaretçi
3 Mayıs 2011       Mesaj #131
senem4151 - avatarı
Ziyaretçi
facebook şifresi nasıl kırılır?
Sponsorlu Bağlantılar
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2011       Mesaj #132
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
senem4151 adlı kullanıcıdan alıntı

facebook şifresi nasıl kırılır?

600 milyondan fazla kullanıcısı olan ve değeri yaklaşık 2 milyar dolar olan bir sitede şifre kırmak gibi bişey söz konusu olamaz heralde. Bilmem
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Mayıs 2011       Mesaj #133
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
düşmanımın facebookunu patlatmak istiyorum nasıl yapabilirim çünkü o arkadaşım ben 5 tane face açtım hepsini de patlattı ondan hıncımı almak istiyorum ne olur bana cevap yazın çok zor durumdayım 5 tane facebookum gitti
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Haziran 2011       Mesaj #134
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim msnem çalındı üstelik msn üzerine kayıtlı oyun hesabının içinde 100 tl vardı msn gidince hepsi gitti. eğer msnyi kırabilirseniz çara ortak olabilirsiniz yapabileceğini düşünenler benimle irtibata geçsin. yeni msnem :sinan1231@gmail.com
not: oyun wolfteam
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Haziran 2011       Mesaj #135
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ersoy ulubeyin facebookta terbiyesizli yaptığı için şifresini kırmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim hilvanlı herkes
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Haziran 2011       Mesaj #136
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Daha kolay bir yöntem war mıııı ???????????????
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Haziran 2011       Mesaj #137
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben kız arkadasımın msn şifresini istiyorum:onun msnine girmem lazım:lütfen bana yarımcı olun:::kırın msnini
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Haziran 2011       Mesaj #138
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
msn ye kaydolurken başka bi msn daha istio. Oraya başka bi msn ni yazdıysan o msn ne msj gelir ordan yeni bi şifre alabilirsin Msn Grin Ama başka msn yazmadıysan unut -.-
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Haziran 2011       Mesaj #139
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim faceboook adresimi kırdılar şifremle giriyorum açılmıyor kısacası başka biri kullanıyor nasıl tekrar alabilirim çok zararlı şeyler yayınlıyor bide gerçek adımşla olduğu için başıma bela açacak diye düşünüyorum lütfen yardım edin adresimi, geri aliiim
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2011       Mesaj #140
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

benim faceboook adresimi kırdılar şifremle giriyorum açılmıyor kısacası başka biri kullanıyor nasıl tekrar alabilirim çok zararlı şeyler yayınlıyor bide gerçek adımşla olduğu için başıma bela açacak diye düşünüyorum lütfen yardım edin adresimi, geri aliiim

Sayfayı şikayet edebilirsin. "Bu profil bir başkasının adıyla açılmış veya sahte" veya "Uygunsuz Duvar yazısı/Uygunsuz profil fotoğrafı" gibi seçeneklerden birini seçebilirsin.