Arama

Yeni sürüm MSN neden açılmıyor? - Sayfa 18

En İyi Cevap Var Güncelleme: 30 Ağustos 2012 Gösterim: 81.500 Cevap: 195
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ocak 2011       Mesaj #171
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
msn acılmıyor
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ocak 2011       Mesaj #172
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
C: > Program Files > Msn Messenger > msnmsgr.exe '
Sağ Click > Özellikler > Uyumluluk > Bu Programı aşağıdakli uyumluluk modunda calıstır işaretle Windows 2000 i seç uygula tamam de.
Sponsorlu Bağlantılar
sonra masa üstünden msn kısayoluna sağ tıkla özellikler-uyumluluk-Bu Programı aşağıdakli uyumluluk modunda calıstır işaretle Windows 2000 i seç uygula tamam de.

Bu işlemi yaparken sağ alt tarafdan messengeri cıkıs yapmayı unutma.Ve tekrar msn messengere tıkla ufak bı onarım yapılcak ondan sonra msn girmeye baslayabilirsin.
oguzxxx - avatarı
oguzxxx
Ziyaretçi
13 Temmuz 2011       Mesaj #173
oguzxxx - avatarı
Ziyaretçi
arkadslar lutfen bılen bırısı bana yardım etsın msn sorunsuzca kuruluyor ama acılmıor ekrana gelmıyor hata flnda vermıyor.görev yöneticisinde islemler kısmınada exe. si gelip gidiyor Msn Confused
fohriaga - avatarı
fohriaga
Ziyaretçi
26 Ağustos 2011       Mesaj #174
fohriaga - avatarı
Ziyaretçi
ben uzun zamandır bu live msn'yi yada 9'dan sonraki sürümlerini kullanamıyorum.msn açılmıyor.eski sürümlerden idare ediyorum.şimdi msn 8.5'i kullanıyorum.bu konuda yardımcı olabilir misiniz.bu ilk sorunum.ikincisi ise kimseyle ne görüntülü arama yapabiliyorum ne de kamera açabiliyorum.karşımdakinin kamerasınıda ne açtırabiliyor ne de o gönderse bile bakabiliyorum.bana davet gelmiyor.ben üniversiteye gideceğim ve ailemle görüntülü konuşmayı planlıyorum.ve bu benim için gerçekten önemli.görüntülü arama yapmamı sağlar mısınız...bilgisayardan kaynaklanan birşey sandım dün format attım ama aynı hatalar devam ediyor.yardımlarınızı bekliyorum...
fohriaga - avatarı
fohriaga
Ziyaretçi
27 Ağustos 2011       Mesaj #175
fohriaga - avatarı
Ziyaretçi
24 saat oldu.bi yetkili okusa da yardımcı olsa ne olur?
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
27 Ağustos 2011       Mesaj #176
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Ne yazık ki eski sürümleri kullanarak sadece yazılı iletişim kurabilirsiniz. Görüntülü arama yapmak için işletim sisteminize uygun olan en güncel sürümü kullanmanız gerekiyor veya Skype gibi alternatif bir programdan faydalanabilirsiniz.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
fohriaga - avatarı
fohriaga
Ziyaretçi
27 Ağustos 2011       Mesaj #177
fohriaga - avatarı
Ziyaretçi
yeni sürümü de kullanamıyorum.yüklüyorum programı ama açılmıyor.ne yapacağım ben..
mustakar - avatarı
mustakar
VIP VIP Üye
27 Ağustos 2011       Mesaj #178
mustakar - avatarı
VIP VIP Üye
İşletim sisteminiz ile uyumlu messenger kullanmalsıınız ,sisteminiz hakkında bilgi verirseniz size daha doyurucu cevap verilebilir,sorunu daha ayrıntılı anlatmalısınız.
fohriaga - avatarı
fohriaga
Ziyaretçi
28 Ağustos 2011       Mesaj #179
fohriaga - avatarı
Ziyaretçi
amd athlon(64) processor 3000+, 2.01ghz, 512 mb ram, 80gb hard disc
mustakar - avatarı
mustakar
VIP VIP Üye
28 Ağustos 2011       Mesaj #180
mustakar - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
fohriaga adlı kullanıcıdan alıntı

amd athlon(64) processor 3000+, 2.01ghz, 512 mb ram, 80gb hard disc

Sisteminiz biraz eski ama Rami 2 giga bayte yükseltebilirseniz bu sisteme çok güç verir. işletim sisteminizi yazmamışsınız ama XP kullanıyorsunuz herhalde.