Arama

+35 hangi ülkenin telefon alan kodudur? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 16 Şubat 2013 Gösterim: 243.601 Cevap: 139
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ocak 2010       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Evet arkadaşlar benide çaldırdılar başı 0035 fransa kodu sandım ve fransada tanıdıklar var. Sonrasında bende çaldırdım ve mesaj attım kimsiniz diye? Cevap gelmedi. Başka bir telden gizli numara ile aradım bir türk bayan ama mayhoş bir sesi var. 2 kez alo dedi kapattı. Başımıza bi iş gelmez inşallah.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ocak 2010       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaslar ben dün tv ye msj göndermiştim 359 lu bir numara 3 defa çagrı bıraktı.bana dediki ben evlenmek istiyorum yarın net te görüselim dedi.bende tamam dedim.ne zaman geleceksin türkiye ye dedigimde bana zaman ver para biriktirmem lazım dedi ne yapmalıyım
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ocak 2010       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kodu 35 olan ülke hangisi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ocak 2010       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaw kardesim bi kiside +35 nerenin kodudur sorusunun cevabını yazsın yaw ...
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2010       Mesaj #35
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

yaw kardesim bi kiside +35 nerenin kodudur sorusunun cevabını yazsın yaw ...

+359 Bulgaristan
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ocak 2010       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
helalll.doğru söylüyorsun kardeşim..banada az önce geldi çağrı..senin yazını okudum..eğer arayıp konuşan olursa cevaplar kalayı basarım onlara....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ocak 2010       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
inanmayın böyle şeyler ardaşlar numara hep aynı şebeke olmuş bunlar artık +359..........7612 benide bu no arıyor düzenli olarak
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Şubat 2010       Mesaj #38
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
beni de aradı we telefonum kapalıydı we ben teli acınca qeri aradım bir bayan sesiydi teli yüzüme kapattı nerenın kodu oldunu cok merak ettimm..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Şubat 2010       Mesaj #39
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu tarih oldu aynı oyunu bana da yaptılar...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Şubat 2010       Mesaj #40
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar cep telefonlarına cevapsız çarı bırakılıyor. +35 Bulgaristan 'dan gelen aramalardır.çarı bırakıp sizin aramanızı bekliyorlarki kont kazansınlar.benide bi numara aradı. no:+359... kesinlikle merak edip aramayın ..

Ben de sürekli böyle +359ile başlayan nolardan çağrılar alıyordum ama yurtdışı olduğunu bildiğimden hiç bir zaman dönüp bi daha aramazdım.Arayan ******** bi daha arasın diye düşünüyordum.Şimdi de bi çağrı aldım ve bilgisayar başındaydım hemen bakayım dedim bu konuyla karşılaştım.Paylaşımda bulunan herkese gönülden teşekkürler.
Son düzenleyen Misafir; 23 Şubat 2010 14:41 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi