Arama

+35 hangi ülkenin telefon alan kodudur? - Sayfa 9

En İyi Cevap Var Güncelleme: 16 Şubat 2013 Gösterim: 243.669 Cevap: 139
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Ocak 2011       Mesaj #81
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
+359899420513 beni bu numaradan aradılar az önce. Numara teşhir olsun isteyen sapıklık falan yapsın...
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Ocak 2011       Mesaj #82
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bu numara bir bulgar kişi ait iş arıyor onun için kafadan türkiyeyi arıyor
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ocak 2011       Mesaj #83
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar 0035 hangi ülke kodu acaba bi sapık beni zırt bırt arıyo Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Şubat 2011       Mesaj #84
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
+359876644735 bir numarada benden olsun. Bulgaristan ab üyesi yakışır onlara
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Şubat 2011       Mesaj #85
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bir ara durmuşlardı yeniden başladılar benide aradılar ben kapattım zaten allhtan daha önce ebu konuyu okumuştum sakın açmayın ama artık sizin açmanızı bekliolar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Şubat 2011       Mesaj #86
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Az önce bana da cağrı bıraktılar +35 yani bulgaristan cıkışlı den numaranın tamamı şu+359876644161 daha az önce de ensonhaberde okudum gercı okumasam da aramazdım o numarayı bn cevapsız cağrılara donmem herneyse haberlerde yurdumuzdan bı vatantaş aynı şekılde arandı karşıdakı bayan türkiyeye gelıcem bana yardımcı olurmusunuz dedı ara ara para istedi ve vatantaş biytene kadar gönderdı tabi kalmayınca gerisini kredi cekerek tamamladı ve sonuçta 40 bın tl para gonderdı kız da hayal olduumarım bu tuzağa başka kışıler duşmez AMAN HA DİKKATLİ OLUN
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Şubat 2011       Mesaj #87
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
+359 892 310 634

bena çağrı bırakan numara...
yemezler Msn Grin
kompetankedi - avatarı
kompetankedi
VIP Bir Dünyalı
9 Şubat 2011       Mesaj #88
kompetankedi - avatarı
VIP Bir Dünyalı
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Dolandırmanın diğer bir yönü 359 Bulgaristan menşeli. Buradan çağrı bırakılıyor rast gele türkiyedeki numaralara. Eğer bu numaralara geri dönüş yapılırsa muhtemel karşınıza bir bayan çıkıp mağduriyetten tutun Türkiyeye gelmek istediği ama parası olmadığı vb. bahanelerle yardım istiyecek.

Sorulması gereken asıl soru medyada da geçmemesine rağmen her nasıl oluyorda hiç tanımadığınız bir bayana kredi çekmeyi bile göze alarak para gönderebiliyorsunuz. Bu zamanda yolda yatan birine dönüp bakmayan aman deyip baş çeviren bir toplum olduğumuz halde neden sadece bir sese yönelik böyle bir yaklaşım vermemizin tek açıklaması şu olabilir basına yansımayan yada mağdur tarafından yansıttırılmayan cinsel içerik.

Muhtemel bu bayanlar cinsellikle dolu sohbetle erkekleri bir şekilde alt ettikleri kanısına varıyorum.

Siz siz olun cevapsız hiç bir aramaya geri dönüş yapmayın.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Şubat 2011       Mesaj #89
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
+359892011820
Bu numarada bana çağrı yaptı..
yurt dısında tanıdıklarım var ama bu ülke kodunu ilk defa gördüm ve neresi diye bi bakim derken bulgaristan çıktı ve bu aydınlatıcı açıklamnız sayesinde YEMEDİM Msn Grin teşekkürler arkadaşlar..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Şubat 2011       Mesaj #90
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
banada +35'ten çağrı geldi manyakmı bunlar nasıl denk düşürüyorlar ya