Arama

Askerlikten muaf raporunun yüzde oranı kaçtır?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 5 Mayıs 2012 Gösterim: 15.430 Cevap: 12
asker 807304 - avatarı
asker 807304
Ziyaretçi
26 Şubat 2009       Mesaj #1
asker 807304 - avatarı
Ziyaretçi
kalp rahatsızlığı nedeniyle askerlikten muaf tutuldum.askere alınmamak içişn verilen çürük raporunun yüzde oranı nedir.bu elimdeki raporla devlet memuru olmak için öğrenim durumuma uygun işlere baş vurabilirmiyim
EN İYİ CEVABI Keten Prenses verdi
Askerlikten muaf tutulduğunuz raporun hayatınızın diğer kesimlerini etkileyip etkilemeyeceğini soruyorsunuz sanırım.
farklı kriterler olduğu için yani askerlik efor ve hareket gerektirdiği için sivil hayatınızı etkilemeyecektir. mesela özürlü bir çok devlet memuru çalışmaktadır. ancak askerlikten muaftırlar. tıpkı bunun gibi aranan kriterlere ve yapacağınız işe göre sorunuz değişir. örneğin hala efor gerektirecek bir iş te yapamazsınız. ancak masa başı yada yapabileceğiniz başka işlerde var
Sponsorlu Bağlantılar
özetle elinizdeki rapor sadece askerlik için değil, kalp hastası olduğunuzu gösterir belgedir.
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2009       Mesaj #2
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Askerlikten muaf tutulduğunuz raporun hayatınızın diğer kesimlerini etkileyip etkilemeyeceğini soruyorsunuz sanırım.
farklı kriterler olduğu için yani askerlik efor ve hareket gerektirdiği için sivil hayatınızı etkilemeyecektir. mesela özürlü bir çok devlet memuru çalışmaktadır. ancak askerlikten muaftırlar. tıpkı bunun gibi aranan kriterlere ve yapacağınız işe göre sorunuz değişir. örneğin hala efor gerektirecek bir iş te yapamazsınız. ancak masa başı yada yapabileceğiniz başka işlerde var
Sponsorlu Bağlantılar
özetle elinizdeki rapor sadece askerlik için değil, kalp hastası olduğunuzu gösterir belgedir.
Quo vadis?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Eylül 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

askerlikten muaf olma şartları

tek böbrekliyim askerlikten muafmıyım.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Mayıs 2010       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben şeker hastasıyım hepatit c var ve sağ gözümdegöz tembellik var
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Temmuz 2010       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

askerlik muafiyet sartlari ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

nedir?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ekim 2010       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
beni oğlumun sol kolunda dogum hatasından dolayı sinir zedelenmesi oldu ve ameliyat olup platin takıldı bu bize ilerde bi sorun yaratırmı askere gitmesi mümkünmü
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ocak 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba Arkadaşlar.Benim de bir sorum var . 10 yıldır kalp hastasıyım.Kapakçıklarımda sorun var.Askerliğimi yapabilir miyim ? Yoksa bu durum askerlik yapmama engel midir ? Yani muaf mı olurum ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Mart 2011       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kalp kapagındaki sorundan dolayı askerlik yapamazsın benimde aort kapakta orta derece yetmezlik var ve askerlikten muaf tutuldum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Mayıs 2011       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba benım sag kalcamda az kişide görülen kas kayması gıbı bır sey var felaket bır agrı yapıyor ama mr ve fılmlerde bu osrun cıkmıyor ne yapmam gerekıyor hasatanden bısey cıkmıyor doktorlar ney oldgunu bılemıyorlar askerı hasatanye basvursam muaf olurmuyum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Haziran 2011       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
meraba arkadaşlar yaş 18 benim doğuştan beri kalp hastasıyım VT yani ritm bozukluğu var.Askerlikten muaf tutulurmuyum..