Arama

Bu şarkının adı nedir? - Sayfa 8

En İyi Cevap Var Güncelleme: 13 Mayıs 2016 Gösterim: 26.677 Cevap: 111
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ekim 2011       Mesaj #71
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
gitana olabilirmi shakiranın şarkısı
Sponsorlu Bağlantılar
izdüşümü - avatarı
izdüşümü
Ziyaretçi
16 Ekim 2011       Mesaj #72
izdüşümü - avatarı
Ziyaretçi
merhaba yabancı bir şarkı arıyorum ben ama işin kötüsü hakkında hiç bişey bilmiyorum sözlerini bile biraz garip olcak ama 15 ekim tarihinde cumartesi sürprizini izlerken arka fonda çalıyordu ama deniz sekinin bir haberinin ardında üüüfff lütfen o şarkıyı istiyorum yardımcı olur musunuzz ......
Sponsorlu Bağlantılar
izdüşümü - avatarı
izdüşümü
Ziyaretçi
16 Ekim 2011       Mesaj #73
izdüşümü - avatarı
Ziyaretçi
Cumartesi Sürprizi 15 Ekim 2011 izle, Cumartesi Sürprizi 15 Ekim 2011 full izle, Cuma

belki ilgilenen olur proğramı burdan izleyebilirsiniz bir çok müzik çalıyor ama deniz sekinin haberinin ardında çalan yabancı müzik söylemiştim ama hatırlatım dedim Msn Wink lütfen arkadaşlar yaa yardım edin ....Smiley9 lütfeeenn ....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ekim 2011       Mesaj #74
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Heryerde aradaim bulamadim söyleyeni, veya sarkiyi, belki bana yardimci olursunuz nakarati söyle :
beni özlüyormusun beni düslüyormusuuun, beni istiyormusun yenideeeeen yenideeen, yenideeeen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Kasım 2011       Mesaj #75
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
evri dey en safuli dıtdıtdırıdıt dırıdıt dıt dıt ... die devam eden şar kı ney di arkdaşlar link atarmısınız
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2011       Mesaj #76
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

evri dey en safuli dıtdıtdırıdıt dırıdıt dıt dıt ... die devam eden şar kı ney di arkdaşlar link atarmısınız

Bu şekilde şarkının ne olduğunu kestirebilmek neredeyse imkansız. Yeni nesil bir telefonunuz varsa Müzik Tanıma özelliği olabilir birkaç defa kendi telefonumda denedim gayet iyi sonuç veriyor denemenizi tavsiye ederim yada müziğin herhangibir video bağlantısını yollayın biz bakalım.
ocean97 - avatarı
ocean97
Ziyaretçi
8 Aralık 2011       Mesaj #77
ocean97 - avatarı
Ziyaretçi
Ya arkadaşlar şu number one'nin bir reklamında çalan bir şarkı var heeey heeey heeey hona diye gidiyor o şarkının adını bir türlü bulamadım yardım edermisiniz?
ThinkerBeLL - avatarı
ThinkerBeLL
VIP VIP Üye
8 Aralık 2011       Mesaj #78
ThinkerBeLL - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
ocean97 adlı kullanıcıdan alıntı

Ya arkadaşlar şu number one'nin bir reklamında çalan bir şarkı var heeey heeey heeey hona diye gidiyor o şarkının adını bir türlü bulamadım yardım edermisiniz?

Laurent Wery feat. Swift K.I.D & Dev - Hey Hey Hey (Pop Another Bottle)
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Tanrı varsa eğer, ruhumu kutsasın... Ruhum varsa eğer!
ocean97 - avatarı
ocean97
Ziyaretçi
9 Aralık 2011       Mesaj #79
ocean97 - avatarı
Ziyaretçi
Bu şarkıyı biliyorum ama bu değil.Number onede çıkan kliplerden bahsetmiyorum sadece bir reklamda çıkıyor heeey heeeey heeey hona diye bi şarkı biraz bakarmısınız .?
ThinkerBeLL - avatarı
ThinkerBeLL
VIP VIP Üye
9 Aralık 2011       Mesaj #80
ThinkerBeLL - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

LMFAO Feat. Lauren Bennett & Goon Rock - Party Rock Anthem

Alıntı
ocean97 adlı kullanıcıdan alıntı

O şarkıyı biliyorum o değil.Ben number one'de çalan demedim bir reklamda şarkının bir parçası geçiyor ama yinede sağ ol.Msn Happy

Reklamla ilgili biraz daha ayrıntı verebilirseniz yardımcı olmaya çalışırım.
Tanrı varsa eğer, ruhumu kutsasın... Ruhum varsa eğer!