Arama

Gizli dosyaları göster seçeneği nasıl aktif edilir? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 20 Haziran 2014 Gösterim: 144.828 Cevap: 40
DiSs-eR - avatarı
DiSs-eR
Ziyaretçi
1 Mayıs 2010       Mesaj #11
DiSs-eR - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Gizli Klasörleri Göstertemeyen Arkadaşlar Alttaki Linkten Dosyayı İndirip hepsini tamam (ok) dedikten sonra gizli klasörleriniz açılır... Eğer kullandığınız işletim sisteminden her hangi bir hata veya eksiklik yoksa.

Sponsorlu Bağlantılar
Bilgisayarınız bir ağa bağlıysa ağ kablosunu çıkarıp ağ kullanıcılarının bilgisayarında bu uygulamayı yapmanız gerekir...
Birde şöyle birşey ben kullandım bu programı gayet başarılı fakat ben normal şekilde internet sayfasını açabilirken ağımda ki diğer kişinin (sadece internet gezgininin online oyun oynaya biliyordu) hiç bir sayfayı açmadığını bununda sadece modemle alakalı olduğunu söyleye bilirim. böyle birşey başınıza gelirse ilk yapacağınız şey modeme reset atıp tekrar kurmaktır. diğer bir husussa bilgisayarınızdaki tüm gizli klasörleri gösterdiği için bu programı kurduktan sonra Klasörünüzden herhangi biri açıkken { Araçlar>Klasör Seçnekleri>Görünüm>Gizli Klasörler ve sürücüleri göster, gösterme} görünen gizli klasörlerinizi tekrar gizlemeniz gerekir... kolay gelsin.

https://www.msxlabs.org/forum/attachments/17797d1235972529-kill-amvo-virus-flash-disk-usb-virusu-temizleme-kill-amvo-virus-usb-en.zip
razbomba61 - avatarı
razbomba61
Ziyaretçi
1 Mayıs 2010       Mesaj #12
razbomba61 - avatarı
Ziyaretçi
Allah Razı Olsun Hemşerim Bende Vardı Eskiden Bu Program Ama Silmişim Sağol Msn Up
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Haziran 2010       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ya bende gizli dosya ve klasörleri goster die bi secenek yokki biliodum da nasıl yapcamı ole bi secenek yok gizlediim dosyalar gizli kalıo onda napmam lazım bana bi yardım edebilirmisiniz lütfen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Kasım 2010       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kardes olmuo
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Ocak 2011       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Orijinalini Gönderen: sezaikuyu
Regedit'e gir (başlat/çalıştır/regedit)
HKEY_Lochal Machine/software/microsoft/windows/current version/explorer/advenced/folder/hidden yolunu takip edin.
Alt anahtarlardaki hidden ve showall dizinlerinin bundaki bu değeri "CheckedValue"="0" böyle yapın.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Şubat 2011       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BİÇİMLENDİR MEN LAZIMMM
xkomasx - avatarı
xkomasx
Ziyaretçi
28 Şubat 2011       Mesaj #17
xkomasx - avatarı
Ziyaretçi
ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM ALLAH NE MURADIN WARSA WERİSN EMGE SAYGI

SuSkun Shérséry
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Mart 2011       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
iyi de bu sorunlar bişey deil ki bnm bilgisayarda aktif olarak da görünmüyo gizli seçeneği salt bi şekilde görünüyo asıl sorun bu bunu nasıl çözebilirim bunun hakkında bilgi verir misiniz ??????????/
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Mart 2011       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
windows 7 den nasıl oluo ya..butun dosyalar gitii..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Nisan 2011       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaw bende araçlarda klasör seçenekleri yok