Arama

Sevdiğim kişinin beni sevdiğinden nasıl emin olabilirim? - Sayfa 7

Güncelleme: 5 Gün Önce Gösterim: 32.631 Cevap: 66
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Nisan 2015       Mesaj #61
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Seni kıskandırmaya çalışıyor olabilir cnm.önce bunu öğren.eğer öyleyse sana yakın temas olabileceği bir duruma bırak onu.o an onu sevdiğini söyle. Ayrıca sizce ne diyebilirim diyorsun gagaliba.bu cevapları dedersin.yada sizce beni seviyormu diyorsan dene.denemeden bir şey yapamazsınMsn Wink
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Mayıs 2015       Mesaj #62
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben birini çok seviyorum benden başkasına bakmıyor sanki seniseviyorum der gibi bakışı var seviyo sandım sevmiyormuş sınıftan bi kızı seviyomuş hatta kolumda onun ilk harfi var bu neyim simgesidir lütfen yardım edin bence yalan mı söylüyo ben başkasını seviyom diye
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Mayıs 2015       Mesaj #63
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
peki kolumdaki sevdiğim kişinin ilk harfi var bun neyin simgesidir
zgitufekci - avatarı
zgitufekci
Ziyaretçi
13 Mayıs 2015       Mesaj #64
zgitufekci - avatarı
Ziyaretçi
sevdiğim kişi beni sevmiyor ama benden başkasına bakmıyo hap bana bakıyo acaba ben seni sevmiyom diye yalan mı söyledi hatta kolumda da sevdiğim kişinin ilk harfi var hatta damarlarımdan oluşuyo bu neyin simgesi ve beni seviyo olabilir miii?????Msn SadMsn Cry
zgitufekci - avatarı
zgitufekci
Ziyaretçi
15 Mayıs 2015       Mesaj #65
zgitufekci - avatarı
Ziyaretçi
sevdiğim kişi beni sevmiyor ama ne zaman dışarı çıksam hep bana bakıyor benden başkasına bakmıyor ama ben seni sevmiyorum diyor ve bende buna inanmıyorum ama tam olarak sevdiğinden emin değilim bir de kolumda sevdiğim kişinin ilk harfi var hatta damarlarımdan oluşuyor sence bun neyin simgesi lütfen yardım edin bana bu soruların cevabını çok merak ediyorum ve içimi rahatlatacak bir söz söyleyin de içim rahatlasın lütfen yardım edin... Msn Sad Msn Thinking Msn Disappointed
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Gün Önce       Mesaj #66
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benimde sevglim var bir türlü açılamadım konuşamıyorum sürekli bakışıyoruz oda geçenlerde beni sevdini söylemişti ben çok utanıyorum yanına gidip meraba nasılsın diyemiyorum dans etmiştik ama sürekli brnum akıyordu sürekli bakışııyoruz sizce bunun anlamı ne sizin fikirleriniz ne olablir
ecemnur - avatarı
ecemnur
Onaysız
5 Gün Önce       Mesaj #67
ecemnur - avatarı
Onaysız
meraba ben ecem 14 yaşındayım sevglim var da konuşamıyorum ama sürekli bakışıyoruz sizce bunun anlamı ne benden hoşlanıyormu demek
Hızlı Cevap