Arama

MSN şifresiyle gizli yanıt değiştirilmiş, ne yapmalıyım?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 8 Eylül 2012 Gösterim: 17.466 Cevap: 30
emre sefa polat - avatarı
emre sefa polat
Ziyaretçi
23 Haziran 2009       Mesaj #1
emre sefa polat - avatarı
Ziyaretçi
msn şifremi biri değiştirmiş gizli yanıtıyla birlikte nasıl tekarardan değiştirebilirim söylermisiniz kafayı yicem
EN İYİ CEVABI Daisy-BT verdi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

msn şifresini değişmişler ne yapablirim gizli yanıtıda değişmişler yardımcı olursanız sevinirim

Konuyu inceleyiniz>>.Hacklenen Mailinizi Geri Alma İhtimali (Dilekçe)
Sponsorlu Bağlantılar
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
23 Haziran 2009       Mesaj #2
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
emre sefa polat adlı kullanıcıdan alıntı

msn şifremi biri değiştirmiş gizli yanıtıyla birlikte nasıl tekarardan değiştirebilirim söylermisiniz kafayı yicem

GİZLİ SORU DEĞİŞTİRME
Üye girişi yapıldıktan sonra sağ üst tarafta seçenekler(options) ve help(yardım) yazıyor.Buradan seçenekler(options) a tıklıyoruz.Açılan sayfadan sol tarafta kalın yazılmış bir menü görüceksiniz.Buradan Kişisel (Personel) yazısına tıklayınız.Açılan sayfadan gizli soru(Secret Question) a tıklayınız.Buradan da şifrenizi yazıp gizli sorunuzu seçip ve cevabını yazarak devam(continue) a tıklayınız.Böylece gizli sorunuz değişmiş oldu.
Sponsorlu Bağlantılar
ŞİFRE DEĞİŞTİRME
Üye girişi yapıldıktan sonra sağ üst tarafta seçenekler(options) ve help(yardım) yazıyor.Buradan seçenekler(options) a tıklıyoruz.Açılan sayfadan sol tarafta kalın yazılmış bir menü görüceksiniz.Buradan Kişisel (Personel) yazısına tıklayınız.Açılan sayfadan Parola(password) a tıklayınız.Buraya girip eski ve yeni şifrenizi yazarak devam(continue) a tıklayınız.Böylece şifreniz değişmiş oldu.
tHeBruTaLiTyOfHeLL - avatarı
tHeBruTaLiTyOfHeLL
Ziyaretçi
24 Haziran 2009       Mesaj #3
tHeBruTaLiTyOfHeLL - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
emre sefa polat adlı kullanıcıdan alıntı

MSN Şifresi Ve Gizli Sorunun Cevabı Başkası Değiştirmiş Olup, Kendiniz Değiştiremezsiniz. Bir An Önce Mail Yollayın Verdiğim Link'i İnceleyiniz >>> Hacklenen Mailinizi Geri Alma İhtimali (Dilekçe)

Eğer Olmazsa 1 Bardak Soğuk Su İçip Ve Yeni MSN Alın.
kkaya27 - avatarı
kkaya27
Ziyaretçi
25 Haziran 2009       Mesaj #4
kkaya27 - avatarı
Ziyaretçi
msn şifremi kendi şifresini ve gizli soruyu ben değiştim bi arkadasa kızarak onu nsl alabilirim yardımcı olabilirmizsiniz
recepkaymak - avatarı
recepkaymak
Ziyaretçi
4 Temmuz 2009       Mesaj #5
recepkaymak - avatarı
Ziyaretçi
MSN ŞİFREMİ KAYBETTİM...
GİZLİ SORUMU ÇOK YANLIŞ GİRDİĞİM İÇİN ONU İPTAL ETTİLER.... DİĞER EPOSTAMI HATIRLAMIYORUM....

BUNLARA BAKARAK MSN ŞİFREMİ NASIL GERİ KAZANABİLİRİM?
semihaa - avatarı
semihaa
Ziyaretçi
15 Temmuz 2009       Mesaj #6
semihaa - avatarı
Ziyaretçi
ya bnde sacanekler ortions falan yok of msn mı istiyorummmmmmmmmMsn Sad
ahmetcanakdemir - avatarı
ahmetcanakdemir
Ziyaretçi
24 Temmuz 2009       Mesaj #7
ahmetcanakdemir - avatarı
Ziyaretçi
ya ben mynet hacker ogrenmek istiryorum onu bana bir yoolsanızMsn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Temmuz 2009       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ahmetcanakdemir Msn Grin Hack öğrenmek istiyorsan forumda yanlış yerdesin. Güvenlik bölümündeki konuları oku. Mynet Xss'yle hacklendi mesela. Google'da bi arat Xss nedir. Cokies nedir öğren. Ben sana bildiğim kadarıyla yardımcı olurum istersen özelden ulaş..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ağustos 2009       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar şifremi değişmişler gizli sorumu yanlış yazdım bloklandı doğru olanı sonradan hatırladım ne yapmalıyım lütfen yardım edinnn
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
29 Ağustos 2009       Mesaj #10
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar şifremi değişmişler gizli sorumu yanlış yazdım bloklandı doğru olanı sonradan hatırladım ne yapmalıyım lütfen yardım edinnn

Gizli sorunuzu hatırlıyorsanız ve değiştirilmediyse kısa bir süre sonra blok kalkacaktır tekrar deneyerek parolanızı sıfırlayabilirsiniz.
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder