Arama

Varikosel ameliyatı sonrası iyileşme süreci ne kadardır? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 22 Eylül 2015 Gösterim: 248.615 Cevap: 54
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Şubat 2011       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
2 yıl önce sol tafarımdan varikosel ameliyatı oldum ama şuanda tekrar tekrar sol tarafda varikosel oluşumu saplandı solda panpiniform pleksusta vasküler yapılarda artış ve çapları 3mm ye varan venöz genişlemeler tespit edilmiştir.valsalva manevrasından sonra ters akım saplanmıştır(Gr 2varikosel).Şu anda siz tedavi olarak ne önerirsiniz?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Şubat 2011       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sayın hocamben 2 kez varikosel amaliyatı oldum. fakat yine yanma hislerim var.
yapılan ultrason testinde biraz kaçırdığı görüldü. ve ikinci büyük sorunum çok sık idrara çıkmam.
Sponsorlu Bağlantılar
ve yapılan idrar beklendiği kadar yok az sanki penise kadar geliyor tutamama gibi bir his yapıyor . saygılarla.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Mayıs 2011       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
4 ay önce amelyat oldum tesde cok az bi gelişme var aylar gectikce düzelme şansı varmı
isimsiz 01 - avatarı
isimsiz 01
Ziyaretçi
16 Mayıs 2011       Mesaj #24
isimsiz 01 - avatarı
Ziyaretçi
varükosel amelyetı oldum 4 ay oldu spremlerde cok az fark var 100 üç artmış eskiye göre aylar sonra düzelme olurmu
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Temmuz 2011       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhabalar, 20.06.2011 günü bilateral varikosel ameliyatını mikrocerrahi yöntemi ile oldum.Her zaman olmamak üzere sağ yumurtam sol yumurtadan önde duruyor gibi.Sormak istediğim soru ameliyat sonrası böyle bir durum normal midir? Şimdiden teşekkür ediyor saygılar sunuyorum.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Temmuz 2011       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
5 ay önce mikrocerrahi tekniği ile varikosel ameliyatı oldum hiçbir düzelme olmadı sperm sayım yarı yarıya düştü. Ameliyat öncesi danıştığım tüm doktorlar ameliyat önerirken ameliyat sonrası danıştığım doktorlar bu ameliyatın sperm sayısını artırıcı bir etkisinin olmadığını (gereksiz olduğunu ) söylediler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ağustos 2011       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar benim işimede varikosel dediler ve ameliyat olduk bu ay allah kısmet ederse sperm sayısını ölçtürecez 3 ayımız doldu endişelerim çok fazla umudumdan daha fazla ameliyat olupta bebeği olanlar cevap yazabilrimi lütfen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ekim 2011       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ameliyattan 1 ay sonra el ile men getirdim 3 yada 4 kez bunda bi sorun olurmu 15 yaşındayım
erdem - avatarı
erdem
Ziyaretçi
27 Kasım 2011       Mesaj #29
erdem - avatarı
Ziyaretçi
iyi günler ben çift taraflı oldum bu amelliyatı 4 ay oldu fakat halen sağ tesisim şiş ve diger tesisten büyük damarlar hafifte olsa ağrı yapıyo..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Aralık 2011       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben valikosel ameliyatı oldum yaklaşık 1 ay oldu geri bu darların genişleme şansı varmı bide damar tekrar güle kadar olmuş ilşiyomu yoksa geri damar genişliyomu bana bir yardımcı olurmusunuz