Arama

Sanalikada sanil hilesi ya da sitesi var mıdır? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 15 Aralık 2015 Gösterim: 37.574 Cevap: 95
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Nisan 2010       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar OĞLUM İÇİN - Ana Sayfa sitesinde iletişim bölgesine ada kulanıcı adınızı yazın soyada sanalika şifrenizi yazın mesaja kaç sanil istedinizi yazın ve gönderin 1 ay sonra sanile bogulunn
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Nisan 2010       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hiç biri olmuyo denedimm doğru düzgün bişi paylaşın ve doğru düzgün yazsanız olmuyomu 2saattir hile arıyorum tüm sitelere girdim nerdeyse hiçbiri ama hiçbiri olmuyo... :-(
Sponsorlu Bağlantılar
erayko33 - avatarı
erayko33
Ziyaretçi
6 Mayıs 2010       Mesaj #13
erayko33 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bağzıları ülke değiştirince oluyo diolar ama ben denedim malesef zenci olamadım ayrıca şu karara vardım sanil hilesi aramayın çünkü öyle bir hile yok...

sorum şu ki zenci olma hilesi bilen var mı??? Çünkü kesinlikle bunun bir hilesi var ve herkes de biliyo bi ben bilmiyorum Msn Sad bilenler lütfen söylesin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Temmuz 2010       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
sanalikada hile die bişi yoktur hele hele sanil hilesi hiç yoktur sizi dolandırmak isten kişilere inanmaın sanalda sadece bi hile var o da anamemon sitesine giriş hilesi bn onu biliom
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ağustos 2010       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya kardeş ben bu 50000 sanil 10000 sanil hilesini denedim olmuyor olmayıncada 8a2a6h799094kghlşi yazdım sanil gelmiyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ağustos 2010       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
8a2a6h799094kghlşisanil0hilesi
10sanil/no1223
bence böyle birseyler yok olduysa da o sistem hatasının sorununu bulup kapamışlardır.bnce sanil hilesi die bisey yok.
Arkadaşlarım bu sanil hilesi felan bu hilelere inanmayın.Hele gene bu internette yayınlanan "sen bana şifreni ver ben sana 250.000 sanil yükliyeyim " gibi vb. . .
Bir de bu yazılanların tarihine cok dikkatli bakın yani boşuna debelenmiş olmazsınız . Bence sanalika dakiler bu tür siteleri geziyorlar ve bu tür şifreleri uygulayamayalı diye yasaklıyorlar . Tamama bu şifrelerden bazıları çalışabilir ama çoğu kişi yapamıyor yada çalışmıyor .
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ağustos 2010       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrblar size sanil sitesi vereceyim bakın http/ yerine BEDAVA SANİL - Ana Sayfa buna girin ve başlıga birşey yazın ve masaja sanalikada hedi e falan demeyin sakın a anlayın bunu 10000 gelio
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Eylül 2010       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bn blyrm 1 hile ackken altgr we aynı anda f4 e bsn 3000sanil olur :d :d :d
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Eylül 2010       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
0 inmio bakkalda alma şeyi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Eylül 2010       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Öncelikle selam ve saygılarımı size sunarım ben sanlikaya kayıtlıyım ama hiç sanilim yok bana sanil hilesini öğretirseniz çok mutlu olurum saygılarımla deniz yonca
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 0 üye beğendi.