Arama

İskambil kartı uçurma hilesi nedir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 18 Aralık 2017 Gösterim: 47.968 Cevap: 7
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Şubat 2010       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
İskambil kartı uçurma hilesi nedir?
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
Arkadaslar ben size söyüyeyim...simdi bu kağıt uçurma hilesi dediğiniz sey çok basit...sihirbazlik malzemeleri satan yerlerde görünmez ipli iskambil kağıdı dedinmi hazır veriyor saten..ama siz yapmak isterseniz saydam ip yada beyaz tonu ip bulacaksınız yada bu hileyi yapacağınız ortamın rengine göre karanlıksa siyah...bu ip oya yaptıkları ip olursa hem sağlam olur...sonra ipin ucu saçak seklindedir..bu sacaklardan birer birer alcaksınız yani ayıracaksınız saten ip çok küçük bide sacaklar olunca hayli küçük olucaktır..sonra kağıda belli olmayacak sekilde yapıstırın...çok basit ama sacma...

Sponsorlu Bağlantılar
asıl kağıt ucurma hilesi manyetik kagıtlarla oluyor eldeki yüzüge göre hareket ediyor o da amerika dan siparisle geliyor....500$
Son düzenleyen Safi; 18 Aralık 2017 15:28
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Mart 2011       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Arkadaslar ben size söyüyeyim...simdi bu kağıt uçurma hilesi dediğiniz sey çok basit...sihirbazlik malzemeleri satan yerlerde görünmez ipli iskambil kağıdı dedinmi hazır veriyor saten..ama siz yapmak isterseniz saydam ip yada beyaz tonu ip bulacaksınız yada bu hileyi yapacağınız ortamın rengine göre karanlıksa siyah...bu ip oya yaptıkları ip olursa hem sağlam olur...sonra ipin ucu saçak seklindedir..bu sacaklardan birer birer alcaksınız yani ayıracaksınız saten ip çok küçük bide sacaklar olunca hayli küçük olucaktır..sonra kağıda belli olmayacak sekilde yapıstırın...çok basit ama sacma...

Sponsorlu Bağlantılar
asıl kağıt ucurma hilesi manyetik kagıtlarla oluyor eldeki yüzüge göre hareket ediyor o da amerika dan siparisle geliyor....500$
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Mart 2011       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sölimmi
1:1m misinayı kazğının her hangi bi yerine görünmez banla yapıştır
2:aynısını karta uygula
3:kartın orta noktasına koymalısın
4:2m misina al 2 ye böl yarısnı 3o santim kalana kadar işsret parmağına dola sağ
5:solada 20 santim kalana kadar işaret parmağı
6:kartın ortasına bantla sağ üst sol alt
7:kartı sağ eline al çevir
benden bu kadar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ağustos 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaa bence kağıt uçurma kazağınıza sürün elinizi
bi kağıt koyun eliniz onu çekecektir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ekim 2011       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Levitasyon egzersizi:
Maxicep.com - cisimleri uçurmak Buradaki egzersizi tek başınıza yada grup arkadaşlarınızla yapınız:
Masanın üzerine tahtadan yapılmış küçük bir cisim koyun.rahatça oturup gevşeyin... Dikkatinizi cisminize yoğunlaştırın... Onun ağırlığını zihnen hissedin... Cismin ağırlığını azaldığını giderek hafiflediğini hissederken şuurunuzun daha çok yoğunlaşmasına ve derinleşmesine izin verin... Cismin ağırlığını kaybettiğini hissettikçe daha derin nefes alın ve nefesinizi verin... Her nefes alış verişinizde cisim daha da hafifliyor... Ve siz bunu hissediyorsunuz... İçinizden gelen kuvvet yer çekimini kolaylıkla yenmeye başlayacak... cismin iyice hafiflediğini hissettiğinizde onun yavaş yavaş yükselmesi için kesin bir emir vermeye başlayın.Eğer imajiasyonunuz tam şekillendiyse ve konsantrasyonunuzu gerektiği kadar yapabildiyseniz düşünce gücünüz cismin havalanmasını sağlayacaktır

DAHA FAZLAS I ALLAH AŞKI SAYFAYI BEĞENDİĞİNİZDE
ALLAH AŞKI - Duvar | Facebook
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ocak 2012       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar sihirbazlık öğren yazın asansör yüzük çıkıyo onu şimdi bir lastik alıyosununz yüzüğe geçiriyosunuz lastiği geriyo sunuz nuz ve elizde saklıyosunuz lastiği göstermeyin lastiği sarkıtın yüzüğün uçtunu görün bu kadarr basıt beni facenize ekliyim size her şeyi göstereyim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Haziran 2013       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

yüzük uçurma hilesi nasıl yapılır anlatır mısınız lütfen

yūzūk ilk önce eline eldiven giyinen eldivene mıknatıs yapıştırıcan ve sonra yuzuğu elini ortasına koyup uçur ( alıntıdır)
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ocak 2014       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bakın arkadaşlar Vide-z: Yüzük Uçurma Numarası adresinde yüzük uçurma ile ilgili kapsamlı bir anlatım var. Umarım işinize yarar.