Arama

18 Wheels of Steel Haulin oyununda şirket nasıl kurabilirim?

Güncelleme: 9 Eylül 2015 Gösterim: 73.532 Cevap: 82
ßyMetehan - avatarı
ßyMetehan
Ziyaretçi
16 Haziran 2010       Mesaj #1
ßyMetehan - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar 230.000 civarında param var ama maalesef şirket kurmayı bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz zahmet olmassa Msn Cool
Sponsorlu Bağlantılar
ßyMetehan - avatarı
ßyMetehan
Ziyaretçi
16 Haziran 2010       Mesaj #2
ßyMetehan - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar yardımcı olmıcak mısınız ya Msn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir_ES ES - avatarı
Misafir_ES ES
Ziyaretçi
12 Temmuz 2010       Mesaj #3
Misafir_ES ES - avatarı
Ziyaretçi
Öncelikle tır ve dorse almış olduğunu var sayıyorum yok eğer onlarıda almadıysan N tuşuna basıp (sıfır km.) sağ üstte sipariş verebiliyorsun. Sonra yoldaki hotel binalarında kiralık sürücüler var oralardan işçi alıyorsun. ilk başlarda yoksa hemen pes etme araç park etmiş olanlarda kesin bulacaksın er geç Msn Happy yada konsolu açıp cheat driver yazıyorsun hemen bi işçin oluyor zaten Msn Happy

Bundan sonrası artık daha kolay tekrar N tuşuna basıp sol üstte firmaların olduğu bölüme geliyorsun. Buradaki önemli nokta sen hangi firmanın yükünü taşıdıysan onunla anlaşma yapabiliyorsun, bu firmalarda yanında $ işareti olanlar diğerleriyle yapamazsın. ne kadar çok yük taşırsan o kadar çok anlaşma imzalama kotan var, ne kadar ekmek o kadar köfte hasabı Msn Happy firmayı seçtikten sonra hemen sağ tarafta sürücü, tır ve dorse seçimleri var oradanda hangi tırı veya hangi sürücüyü ve hangi dorseyi seçeceksen belirleyip en altta sağ taraftaki seçim tuşuna başıyorsun ve sonra paraları saymaya başlıyorsun.

sana tavsiyem sürücü kalitesi yıldızlarla gösteriliyor sakın 3 ün altına düşme hatta 4 olsun Msn Happy birde işçideki peterbilt tırlar çok sorun açıyor en azından bana öyle sürekli servise göndermek zorunda kalıyorum. o yüzden faraklı tırları dene Msn Happy

Birde Garaj konusu var; oyuna hangi şehirden başladıydan garajın orada, yani aldığın araba ve dorseler hep o garaja gönderiliyor. Eğer farklı bir şehirdeysen tır ve dorselerin oraya taşınmasını isteyebilirsin, kendin için aldığın aracı değiştirmek istersen eğer bulunduğun şehirdeki garajıda satın almak zorundasın. Sevkiyat içinse biraz süre geçirmen gerekiyor.

İşçilere mutlaka yataklı tır almaya çalışki masraf olmasın birde oyunun başlarında ikinci el tır (Haritada D Harfli olan yerler ama her şehirde yok) al sıfır tıra vereceğin parayla iki işçi çalıştırma daha mantıklı Msn Happy

Hadi kolay gele umarım yardımcı olabilmişimdir....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Eylül 2010       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Selamun Aleyküm Arkadaşım _ Bu konuyu bizimle paylaştığın için saol ..!

2. Satırında demişsin ki _ " Bundan sonrası artık daha kolay tekrar N tuşuna basıp sol üstte firmaların olduğu bölüme geliyorsun. Buradaki önemli nokta sen hangi firmanın yükünü taşıdıysan onunla anlaşma yapabiliyorsun, bu firmalarda yanında $ işareti olanlar diğerleriyle yapamazsın. ne kadar çok yük taşırsan o kadar çok anlaşma imzalama kotan var. Firmayı seçtikten sonra hemen sağ tarafta sürücü, tır ve dorse seçimleri var oradanda hangi tırı veya hangi sürücüyü ve hangi dorseyi seçeceksen belirleyip en altta sağ taraftaki seçim tuşuna basıyorsun . "

Ben bunu yaptığım halde kendim bir şirket sahibi olamıyorum _ kiralık sürücüler tamam ama ben şirketimi kuramıyorum ??
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Eylül 2010       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar demissinizde sizin doğdugunuz garaja geliyo diye bn baska sehrede yolluyom gönderdigim sehirde de alamıyom almak için yükmün olması gerekiyomu yardımcı olursanız msn veriyom : k_a_l_p_s_i_z_44@hotmail.com
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Kasım 2010       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
SLm KaRDesim senın dedıgın yontemlerı yaptım ıscı gelmedı bırde tırı aldım romorkda aldım (sıparıs ettım) sonda N tusuna bastım ıstıye aıt tırlara tıkladım AFYON park edıldı yazıyor afyone gıttım P (Parka) gırdım orda tır yok Sonra G ye Geldım (Sırkete) araba ordada yok nerde bu araba soylermısın bana
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Kasım 2010       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlarlar nasıl şirket kuruyoruz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Aralık 2010       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha beyler dorse yi aldım işçiye nasıl vercez onu lutfen yardım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ocak 2011       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim 3.415.679$ım war 4 tane garajım var 7 işçi war ben 6 araç aldım garaja gelmiyo nasıl yapıcam ??
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ocak 2011       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
beyler ben hepsini aldım dorse tır ve işçi sonra bi şirketle anlaştım tırı dorseyi işçiyi yerleştirdim ama bana h.ç para gelmioyor aktif etmek için başka bişi yapmak gerekiyormu