Cevap Yaz Yazdır
Güncelleme: 27 Aralık 2011  Gösterim: 7.282  Cevap: 2

Gülten Dayıoğlu'nun Ganga adlı kitabının özetini nasıl bulabilirim?

abidins
15 Ekim 2010 22:58       Mesaj #1
abidins - avatarı
Ziyaretçi
Gülten Dayıoğlu'nun eseri ganga kitap özetini yazarmısınız?
Sponsorlu Bağlantılar


Deadlylady
18 Kasım 2010 15:19       Mesaj #2
Deadlylady - avatarı
Ziyaretçi
Ganj nehrinin yatağında, insan küllerinden oluşma, olağanüstü nitelikler içeren, gizemli bir yaşam ortamı vardır. Burada yaşayan balıklarda zamanla hem insanca, hem de insanüstü özellikler belirir. Binlerce yıl süren evrim sonunda, giderek insanoğlunun beyin gücünü aşan balık türleri oluşur. Bu yaratıklar, yeryüzündeki canlıların en gelişmiş ve en yeni türü olmanın onuruyla kendilerini «Ganj'lılar» olarak adlandırırlar.
Bu üstün beyinli yaratıklar, değişim tutkusuna kapılırlar.Tek amaçları insana dönüşüp yeryüzüne çıkmak, yok olmanın eşiğinde bulunan dünyayı kurtarıp insanlara, aklın boyutlarını aşan gözkamaştırıcı yaşam olanakları sunmaktır.
Ganga, bu gizemli canlı türünün, insana dönüşmeyi başarmış tek temsilcisi olarak insanların arasına karışır.Ganj'lılar adına, yeryüzünü ve insanları tanıyıp yaşam deneyimi edinmek için dünyayı dolaşmaya başlar. Bu süreçte, öylesine gülünç, korkunç acıklı ve şaşırtıcı olaylarla karşılaşıp soluk kesici serüvenler yaşar ki!..
Ganga ile bir gün siz de karşılaşabilirsiniz. Görkemli beyninize yoğunlaşıp düşünerek, yaratıcı gücünüzü uyararak, onu algılayabilirsiniz. Bunu başarırsanız, yepyeni bir yaşama adım atmanın sevinç ve coşkusuyla kuşatılacaksınız.


alinti:Ganga
Hızlı Cevap
Mesaj:


Kaynak:


Bu sayfalarımıza baktınız mı
paneli aç