Cevap Yaz Yazdır
En İyi Cevap Var|Gösterim: 14.647|Cevap: 12|Güncelleme: 12 Şubat 2016

Bir insanın çingene olduğu nasıl anlaşılır?

6 Mart 2011 20:54   |   Mesaj #1   |   
Ziyaretçi
bir insanın çingene oldugunu nasıl anlarız
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

nisanlimin cingene oldugu soyleniyor,o bu soylenenleri kabul etmiyor.Ailem nisani bozdu,ben bu insanla 7 senedir cikiyorum sonundada nisanlandik aradan 3 ay gecti ve soylentilere gore nisanlimin ailesinde cingenelik varmis,ailemde ailesini onceden tanidi her sey cok guzeldi,ben buna inanamiorum bunun dogru olup olmadigini nasil ogrenicem bilmiorum...

7 yıl çıktığın birini zararını,saygısızlığını görmedin ve sonunda nişanlandın sırf çingene söylentisi çıktı diye nişanı bozmuşsun yazıklar olsun sana nasıl bir kişiliğe sahipsin farz edelim ki çingenedir ne olacak sanki düşman mı kötü mü imansız mı ? burada yargılanması gereken tek sey onun çingene olduğunu düşünerek onu terketmendir ve aşk cinsiyete ile bakmazken bu kadar kutsal bir duyguyken sen aşık olamamışsınki zatn iyiki nişanı bozmuşsun
Sponsorlu Bağlantılar
yamyam
7 Mart 2011 14:22   |   Mesaj #2   |   
Ziyaretçi
Alıntı

bir insanın çingene oldugunu nasıl anlarız

bazı çingeneler hemen çingene oldukları belli ederler bazıları ise giyimleriyle kuşamlarıyla çingene olduğunu söylemeden anlıyamıyacağımız şekildedirler sorduğun kişinin davranışlarını yazarsan yardımcı olabilirim
Misafir
14 Mayıs 2011 19:04   |   Mesaj #3   |   
Ziyaretçi
nisanlimin cingene oldugu soyleniyor,o bu soylenenleri kabul etmiyor.Ailem nisani bozdu,ben bu insanla 7 senedir cikiyorum sonundada nisanlandik aradan 3 ay gecti ve soylentilere gore nisanlimin ailesinde cingenelik varmis,ailemde ailesini onceden tanidi her sey cok guzeldi,ben buna inanamiorum bunun dogru olup olmadigini nasil ogrenicem bilmiorum...
Gece Prensesi
14 Mayıs 2011 20:09   |   Mesaj #4   |   
Ziyaretçi
Sen onu sevdikten sonra isterse o hristiyan olsun... Fark yapar mı..? Çingene olan bi insanın giyim tarzı diğerlerine göre daha renklidir.. Esmer olma olasılığı yüksektir.. Konuşma aksanı diğer insanlardan farklıdır Msn Grin Ailesinden de anlayabilirsin.. ? Hiç çingene görmedin mi hayatında ?
Misafir
14 Mayıs 2011 20:20   |   Mesaj #5   |   
Ziyaretçi
tabiiki hayatimda cingene gordum,ama onlar benzemiyoki ne giyinisleri ne konusmalari nede ten rengi,ailem ben onlari secersem benimle olan iliskilerini kesceklerini soyluyo,ama ben onu cok seviyorum ne yapicam bilmiyorum,bana gorede fark etmiyo insan olsun ama cevremdeki herkez den buyuk tepki aliyorum....
Sponsorlu Bağlantılar
Gece Prensesi
14 Mayıs 2011 20:28   |   Mesaj #6   |   
Ziyaretçi
Alıntı

tabiiki hayatimda cingene gordum,ama onlar benzemiyoki ne giyinisleri ne konusmalari nede ten rengi,ailem ben onlari secersem benimle olan iliskilerini kesceklerini soyluyo,ama ben onu cok seviyorum ne yapicam bilmiyorum,bana gorede fark etmiyo insan olsun ama cevremdeki herkez den buyuk tepki aliyorum....

Anlıyorm cnm seni..Ama bu durumda ailenin de biraz saygı göstermesi gerek.. Peki sen anne ve babana ben bu kızı 7 senedir seviyorm ben onsuz yaşayamam diyemiyormsn ? Sonuçta sen ve sevgilin insanlar ne diyecek die birlikte değilsiniz .. Kendiniz için siz olduğunuz için birliktesiniz.. Otur anne ve babanla konuşş.. Ayrıca etrafındaki insanları takma..
Misafir
14 Mayıs 2011 21:01   |   Mesaj #7   |   
Ziyaretçi
soyledim tabiiki onlarda bunu biliolar onlarda ailesini cok sevdi kendini cok sevdiler,ama sirf boyle bisey duyuldu diye bizi ayirdilar,kendi isim kendi param olsa zaten bana engel olamyacaklar ama ellim kolum bagli,bu arada ben kizimMsn Happyve sevgiliminde henus bi isi yok.......
Misafir
14 Mayıs 2011 21:09   |   Mesaj #8   |   
Ziyaretçi
davranislari cok normal,duzgun giyinio duzgun konusuyo,sakin bi insan cok efendi,hata bisey soyleyim mi cingeneler cok oyun havasi severler ya gobek atarlar falan ,o hic oynayamio bile..?

davranislari cok normal sakin bi insan,giyinisi konusmasida gayet guzel.nasil davranis yazmami istiosun?
Gece Prensesi
14 Mayıs 2011 22:03   |   Mesaj #9   |   
Ziyaretçi
Alıntı

davranislari cok normal,duzgun giyinio duzgun konusuyo,sakin bi insan cok efendi,hata bisey soyleyim mi cingeneler cok oyun havasi severler ya gobek atarlar falan ,o hic oynayamio bile..?

davranislari cok normal sakin bi insan,giyinisi konusmasida gayet guzel.nasil davranis yazmami istiosun?

Sen az önce yazan arkadaşımsın heralde.. Söylediğim gibi bir çözümü yok ailenle konuş.. Sen böyle diosan onlarda anlamışlardır kızın çingene olmadığını Msn Happy
Gece Prensesi
15 Mayıs 2011 15:04   |   Mesaj #10   |   
Ziyaretçi
Ben senn kız olduğunu zannetmiodm.. Erkeksin zannetmiştimm.. Canım bilmiorm.. Eğer çalışsaydın zaten ailen mani olamazdı ..Ama sevgilininde işi yokk .. Zaten 1. Engel oluştu.. İşi yokk..
Sponsorlu Bağlantılar
Cevap Yaz
acebook yorumları
paneli aç