Arama

Batman 4 çıkacak mı? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 25 Temmuz 2015 Gösterim: 25.375 Cevap: 36
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Nisan 2014       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
abi enayimisiniz batman devam edemicek adam 3. seri fragmanında coming soon diyodu ve gazetelerede çıktı cristiyan bale (batman) 49 yaşına geldi ve istifa etti ümit beklemeyin bende sizin gibi sanmıştım ama napalım çıksa bile başka biri batman rolünü alcak hiç zekli olmaz bruce wayne değişmesin ama adam istifa etti
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Haziran 2014       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BEYLER EMİN MİSİNİZ BU YAZ OLDUĞUNAA
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Haziran 2014       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

2014 de yaz tatilinde çıkıcak

bu yaz mı çıkcak emin misinn?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Haziran 2014       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
beyler son yerde batman ölmüyor tam olarak anlatayım anlarsanız sevinirim 6 ay önce bruce wayne otomatik piloyu yapmış son yerde batmanı gösterdiklerinde uçakta iken aklına geliyor oto pilota alıyor ve denize atlıyor ondan sonra alfredin sürekli gitti adanın yakınlarına düştüğü için oraya doğru yüzüyor alfredde ölmediğini biliyor yani anlıcanız öldü süsü veriyorlar o adada catwomwnlw mutlu bir hayat yaşıyor robin varya o polis çocuğu oda brucenin mağarasına iniyor onun aletlerini ve kıyafetlerini kullanıp yeni batman oluyor eğer okuduysanız teşekkür ederim benim bildiğim gerçekler böyle baya araştıdım %90 böledir Msn Happy))
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Haziran 2014       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Keşke çıktığında joker geri dönse bide robinle kapışsa ama güzel olmaz çünkü jokeri oynayan aktör vefat etti :/ çıksa kesin giderdim ama batmanin hiçbir serisi 2.bölüm gibi
O-LA-MAZ
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ekim 2014       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

100% Çıkıcak Kesin Eminim Çünkü Sonda Robin Batmanın Yerindeydi Ve İngilizce filminde son yerinde Batman 4 yazıyodu bir paragrafın altında ve filmin adıda şöle olucak Yeniler Doğuyor

e robin kim oluyo ya biri açıklasın __?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Temmuz 2015       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
2017 de çıkıcak 4. film