Arama

Windows Live Mail (Masaüstü Hotmail) - Sayfa 2

Güncelleme: 15 Aralık 2011 Gösterim: 89.490 Cevap: 41
ehrimen_hk - avatarı
ehrimen_hk
Ziyaretçi
25 Aralık 2007       Mesaj #11
ehrimen_hk - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar selamlar..ben gmailim var ve bu windows live maile uyarlamak istiyorum .. ama ayarlarını bir türlü yapamadım bana bunun için yardımcı olabilirmisiniz..yani gmailin popo3 ayarları gerekiyor ama giriyorum onları olmuyor yinede baska bir sekilde yapmak mümkünmü acaba
Sponsorlu Bağlantılar
By-EfsanE - avatarı
By-EfsanE
Ziyaretçi
1 Ocak 2008       Mesaj #12
By-EfsanE - avatarı
Ziyaretçi
Birde program hata vermese Msn Grin Msn Grin Msn Grin

Sponsorlu Bağlantılar
Yinede sağol dostum Msn Wink
hyilmaz - avatarı
hyilmaz
Ziyaretçi
14 Ocak 2008       Mesaj #13
hyilmaz - avatarı
Ziyaretçi
tamam çok guzelde mail yollıyamıorum,hata veriyo devamlı Msn Happy))
akademi1 - avatarı
akademi1
Ziyaretçi
23 Ocak 2008       Mesaj #14
akademi1 - avatarı
Ziyaretçi
windows live mail en son msn microsoftun sitesinden kuruldu ama e posta kutum açılmıyor msn deki eposta simgesi ve live mail ikisde aynı hatayı veriyor live mal yapılandırılıyor diyor açılmıyor çok kez kurma işlemini tekrar tekrar denedim olmuyor

fgggq2
WaRrioR - avatarı
WaRrioR
VIP VIP Üye
27 Ocak 2008       Mesaj #15
WaRrioR - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
akademi1 adlı kullanıcıdan alıntı

windows live mail en son msn microsoftun sitesinden kuruldu ama e posta kutum açılmıyor msn deki eposta simgesi ve live mail ikisde aynı hatayı veriyor live mal yapılandırılıyor diyor açılmıyor çok kez kurma işlemini tekrar tekrar denedim olmuyor

fgggq2

net üzerinden açın meil adresinizi sonra masa üstünden deneyin sorunu çözebilir...
Esqi qulağı qesiqlerden qim qaldı
akademi1 - avatarı
akademi1
Ziyaretçi
13 Şubat 2008       Mesaj #16
akademi1 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
wetup adlı kullanıcıdan alıntı

net üzerinden açın meil adresinizi sonra masa üstünden deneyin sorunu çözebilir...

olmuyor kaç kez denedim tekrar tekara kurdum aynı windows live id çıkıyor bazen ama ekran kapanıyor anlamadım nasıl düzelir buMsn Mad
WaRrioR - avatarı
WaRrioR
VIP VIP Üye
16 Şubat 2008       Mesaj #17
WaRrioR - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
akademi1 adlı kullanıcıdan alıntı

olmuyor kaç kez denedim tekrar tekara kurdum aynı windows live id çıkıyor bazen ama ekran kapanıyor anlamadım nasıl düzelir buMsn Mad

http://download.microsoft.com/download/b/6/d/b6ddb087-3573-4f16-a1a0-2c53726146cd/EN-US/Install_WLMail.exe

burada indir kur gerçi o linktekide çalışıyorda ben tekrar denedim yani srun yok sen bu linkten indir kur okey...
spk_ghost - avatarı
spk_ghost
Ziyaretçi
29 Mart 2008       Mesaj #18
spk_ghost - avatarı
Ziyaretçi
XP nin lisansli olmasi mi gerekio acaba_?
bende kurulum bitmek uzereyken geriye sarıo ve tamamnlanamadı dio...

47629562tm5
WaRrioR - avatarı
WaRrioR
VIP VIP Üye
29 Mart 2008       Mesaj #19
WaRrioR - avatarı
VIP VIP Üye
arkadaşlar ha bire hatalardan bahsediyorsunuzda exe dosyasında sorun yok pc niz de herhangi bir program eksik olabilir kurmayı engelleyen yada başka programla çakışan ki windows'un posta hesabı genelde pcde kurulu olur onu kaldırın kurmadan önce kolay gelsin
spk_ghost - avatarı
spk_ghost
Ziyaretçi
30 Mart 2008       Mesaj #20
spk_ghost - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
wetup adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar ha bire hatalardan bahsediyorsunuzda exe dosyasında sorun yok pc niz de herhangi bir program eksik olabilir kurmayı engelleyen yada başka programla çakışan ki windows'un posta hesabı genelde pcde kurulu olur onu kaldırın kurmadan önce kolay gelsin

tmm haklısın
ben bendeki hatanın neden olduğunu sordum zaten