Arama

MSN Space - MSN Spaces - Windows Live Space Hakkında Her Şey (MSN Space) - Sayfa 41

Güncelleme: 20 Kasım 2010 Gösterim: 627.293 Cevap: 540
yldz35 - avatarı
yldz35
Ziyaretçi
21 Ağustos 2007       Mesaj #401
yldz35 - avatarı
Ziyaretçi
ya herşey iyi hoş güzel de ben space ime radyo ya da müzik eklemek istiyorum kaç tane url bulduysam çalışmadı acaba bi kaç url de koysanız fena olmaz mı? acaba
Sponsorlu Bağlantılar
Knowing - avatarı
Knowing
Ziyaretçi
22 Ağustos 2007       Mesaj #402
Knowing - avatarı
Ziyaretçi
sana özel url mi koyacaz
moderatörlerle konus bence sana özel yeni bölüm açsın url için
Sponsorlu Bağlantılar
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
22 Ağustos 2007       Mesaj #403
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
yldz35 adlı kullanıcıdan alıntı

ya herşey iyi hoş güzel de ben space ime radyo ya da müzik eklemek istiyorum kaç tane url bulduysam çalışmadı acaba bi kaç url de koysanız fena olmaz mı? acaba

free bir host alın, şarkıyı içine atın, url yi kullanın. Böylece istediğiniz şarkının direk url sini bulmuş olursunuz =)
kerem2121 - avatarı
kerem2121
Ziyaretçi
25 Ağustos 2007       Mesaj #404
kerem2121 - avatarı
Ziyaretçi
selam arkadaşlar ben live spaces sayfamı düzenlemek istiyorum; orda pleyar ziyaretçi defteri v.b. gibi şeyleri yapyaçalışıyorm. acaba bana bu konuda yardımcı olabilecek kimse varmı aramızda.
teşekkürler. herkese iyi hafta sonları.
Tykhe - avatarı
Tykhe
VIP Tinky Winky
27 Ağustos 2007       Mesaj #405
Tykhe - avatarı
VIP Tinky Winky
slm arkadaşlar adresi silemiyorum bi yardımcı olursanız
Vefa sadece boza değildir.
HIGHWOLTAGE - avatarı
HIGHWOLTAGE
Ziyaretçi
28 Ağustos 2007       Mesaj #406
HIGHWOLTAGE - avatarı
Ziyaretçi
ben bir tek şey sorcam kendi space ime sadece video koymak istiyorum.Media player çıkattım ama,oraya http:// ile linki yazcan ama youtube dan aldıgın bi link orda çalısmıyo.başka bi video sitesi yada youtube dan neden olmuyo yapamadim abiler aplalar Msn Happy bi yardım eli lütfen
SiYaHFB - avatarı
SiYaHFB
Ziyaretçi
29 Ağustos 2007       Mesaj #407
SiYaHFB - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
excalibur__ adlı kullanıcıdan alıntı

merhabe bende spacesime resim ekleyemiyorum ama active-x feland eğil bnde rety and cancel die bir hata veriyor ve diyorki bu ay resim ekleme limitiniz doldu ve resimlerim eklenmiyor aylık sınırmı var? yardımlarınız için tşkler

aynı sorun bendede var msn spacemi sildim yeniden açtım aynı msjla karşılaşıyorum bunun çözümü nedir acaba?
BirKul - avatarı
BirKul
Ziyaretçi
30 Ağustos 2007       Mesaj #408
BirKul - avatarı
Ziyaretçi
bu alandaki 80 sayfayı okumama ve arama kısmında çeşitli aramalar yapmama karşın sorunumu çözecek bilgi bulamadım.var sa da ben göremedim .benim sorularım şöyle kişi kartında profil bilgilerinin görüntülenmesi nasıl kaldırılıyor ve burda sadece blog bilgileri nasıl yer alır.birde blog umda başlık + yazımın tamamı gözüküyor.bunun görünümünü başlık artı biraz içerik olrak nasıl görüntüleyebiliyoruz.yani konuklar içeriğe tıkladıkları zaman ancak içeriğin tamamına ulaşsalar, böyle seçenek yok mu.şimdiden çok sağolun...
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
31 Ağustos 2007       Mesaj #409
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
kerem2121 adlı kullanıcıdan alıntı

selam arkadaşlar ben live spaces sayfamı düzenlemek istiyorum; orda pleyar ziyaretçi defteri v.b. gibi şeyleri yapyaçalışıyorm. acaba bana bu konuda yardımcı olabilecek kimse varmı aramızda.
teşekkürler. herkese iyi hafta sonları.

konunun basındaki anlatım türleri Tamda bu isteğinize göre!

Alıntı
R_Ü_Z_G_A_R adlı kullanıcıdan alıntı

slm arkadaşlar adresi silemiyorum bi yardımcı olursanız

msn space adresinizi silmekten bahsediyorsanız;
aşağıdaki adımları uygulayın. 1- space’nize girin.
2-”options”a tıklayın.
3-ve aşağıya inin “delete my space” e tıklayın bu kadar.

Alıntı
HIGHWOLTAGE adlı kullanıcıdan alıntı

ben bir tek şey sorcam kendi space ime sadece video koymak istiyorum.Media player çıkattım ama,oraya http:// ile linki yazcan ama youtube dan aldıgın bi link orda çalısmıyo.başka bi video sitesi yada youtube dan neden olmuyo yapamadim abiler aplalar Msn Happy bi yardım eli lütfen

direk filim url si bulmalısınız bu genelde mms ile baslar.
BirKul - avatarı
BirKul
Ziyaretçi
2 Eylül 2007       Mesaj #410
BirKul - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
BirKul adlı kullanıcıdan alıntı

bu alandaki 80 sayfayı okumama ve arama kısmında çeşitli aramalar yapmama karşın sorunumu çözecek bilgi bulamadım.var sa da ben göremedim .benim sorularım şöyle kişi kartında profil bilgilerinin görüntülenmesi nasıl kaldırılıyor ve burda sadece blog bilgileri nasıl yer alır.birde blog umda başlık + yazımın tamamı gözüküyor.bunun görünümünü başlık artı biraz içerik olrak nasıl görüntüleyebiliyoruz.yani konuklar içeriğe tıkladıkları zaman ancak içeriğin tamamına ulaşsalar, böyle seçenek yok mu.şimdiden çok sağolun...

bu konuda hiç kimsenin bir fikri yok mu acep?????