Arama

ProShowGold

Güncelleme: 6 Temmuz 2013 Gösterim: 60.447 Cevap: 0
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ekim 2005       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slidemenu9so

Sponsorlu Bağlantılar
ProShowGold programı ile Fotoğraf albümlerinizi VCD de izleyebileceğiniz hale getirebilirsiniz.Üstelik resimler arası geçişlere program içeriğindeki süper geçiş efektlerini uygulayabilir,resimlere teker teker yazı ekleyebilir,veya tümüne tek bir isim verebilir,arka fona müzik ekleyebilirsiniz.Oluşturmuş olduğunuz albümleri yine program aracılığı ile VCD formatına dönüştürerek VCD de izleme olanağınıda sağlayabilirsiniz.

ProShow Standard 3.2

Click here to start your download.

>TriaL<

Öncelikle bu işlem için bize gerekli olan programlar Memorios On Tv,Proshow gibi programlar.Ben proshow için hazırladım.
Programın dowload linki.
Photodex Corporation - Trial Downloads

Video olarak hazırladığım anlatımlar:
Video Anlatım

1.
ProShowGold

Öncelikle resimlerimizi mause ile tutarak aşağıya taşıyoruz.
Efekt ayarlarını yapıyoruz
Zaman ayarlarını yapıyoruz.

2.Geldik ayarlarımıza
ProShowGold

Buradan gerekli olan müzik,arkaplan,isim ayarlarımızı yapıyoruz ve çıkıyoruz.
Ana sayfaya gelince çalışmamızı kaydediyoruz.

3.Çalışmamızın üstüne isim yazma
ProShowGold

Buaradan eğer videomuzun üstünde yazı yazmasını istiyorsak gerekli düzenlemeyi yapıyoruz.

4.Arka Plan Rengi
ProShowGold

Arka plan renk ayarlarını yapıyoruz.

5.Arka planda video izlerken müzik istermisiniz?
ProShowGold

Eğer arka planda müzik istersek istediğimiz yerden seçebiliriz.
Eğer fotolarımız çok ise ve örnek olarak 20 mb yer tutuyor diyelim.Böyle olunca tek mp3 yetmeyecek.tahmini olarak süreyi hesaplayıp o kadar müzik seçebiliriz ve ana menüde son şarkıyı son resim boyutuna taşırız böylelikle müzik ve video aynı anda bitmesini sağlayabiliriz.

6.Geldik can alıcı kısma İşimiz bitti çalışmamızı video yapıyoruz
ProShowGold

Resimdeki şekilde ayarlarımızı yapıp "create" ye tıklıyoruz.Artık resimlerimiz video olarak kaydediliyor. İstersek buradan istersek Nerodan VCD olarak yazdırıyoruz ve TV de seyre başlıyoruz.

7.Video yaptık başka özellikleride kullanalım.

Ekran koruyucu yapma
ProShowGold

Yaptığımızı eşimiz-dostumuzla paylaşalım onlara maille gönderelim onlarda izlesinler
ProShowGold

İyi seyirler.

Son düzenleyen ahmetseydi; 6 Temmuz 2013 09:42