Arama

Windows XP'de Hizmetler, İnce Ayarlar, Hızı ve Güvenliği Artırmak - Sayfa 3

Güncelleme: 25 Şubat 2018 Gösterim: 232.574 Cevap: 23
MissYou - avatarı
MissYou
Ziyaretçi
14 Şubat 2011       Mesaj #21
MissYou - avatarı
Ziyaretçi
Windows KP'nin CD yazma işlemini nasıl hızlandırabilirim?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Nisan 2011       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben gizledim hesabımı ve onu bulamıyorum nasıl bulabilirim
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ocak 2012       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar yazmış oraya adam xp yi kurşun geçirmez hale getirmek felan ordan sadece bi ayarla pcye kurşun geçmez denemz bence pcnize format attırın ondan sonra deep freze dediğimiz bişey var benm pcmde var bunu pc nize koydurn adam programları yükledikten sonra masaüstünda birde dosylarım diye bir klasör var bir müzik felan yüklersek mesala resim vb gibi onun içine koyarız masaüstüne koyarsak reset atınca veya kapataınca silinir ama oyun felan yüklemek istersek yükleyince o klsaöre atılsa bile fayda etmez oyun oynanmaz bun program şifreli bişey genelde şifre123456 olur herneyse ctrl-alt-shift-f6 ya beraber basınca bişey çıkıyo oraya şifre yi yazıp bot thaweni seçerek apple and reboot yazan yere yıklıyoruz ve reset atıyoruz bu sayede program etkisz hale geçiyo o şekilde oyun veya program yükleyip masaüstüne koyabilir itediğimiz programları masaüstünde tutabilirz ve aynı tuşlara basrak boot frozen i seçip apple and reboot basarasak geri etkin hale gelir tabiki reset atmalıyız -----------kısaca ben bunun yararını söliym mesala pcye 50 virüs birden girdi bi reset atarak hepsini def edebiliyoruuz--------------- Msn Grin Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Haziran 2012       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaşım ben sorunum şu fare donulu kalıyor kapatıp açınca geri düzeliyor bir müddet sonra yine donuyor bazende kendiliğinden bazı dosyaları açıyor hızlı bir şekilde vürüstür dedim format attım ama hala aynı yeni fare aldım yine düzelmedi acil yardımlarınızı bekliyorum şimdiden tşkler