Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Forumda Ara

PC'den Her Yerle Bedava Konuşun

Bu konu Cep Telefonları (Mobil Dünya) forumunda D.a.w.N tarafından 27 Şubat 2006 (22:45) tarihinde açılmıştır.
63233 kez görüntülenmiş, 1 cevap yazılmış ve son mesaj 11 Şubat 2009 (21:54) tarihinde gönderilmiştir.
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Eski 27 Şubat 2006, 22:45

PC'den Her Yerle Bedava Konuşun

#1 (link)
D.a.w.N
Ziyaretçi
D.a.w.N - avatarı
Sponsorlu Bağlantılar
PC'den Her Yerle Bedava Konuşma
PC'den cep telefonu araması nasıl yapılır?

MSXLabs.org

az önce önce indirdim sadece cebi aramıyor yurtdışını bile arıyor hollandada amcamı arayıp konuştum tek kötü yanı 1 dk konuşabiliyorsunuz tek seferde kapanınca tekrar arayacaksınız..
aradığınız numara pc ye bağlı olması falan gerekmiyor evde elektroniğe dair bişey olmasın darbeli telefon olsun yine arar..

yapacağınız şey indirip register yapmak ve konuşmak ben burdayım hadi deneyin...

not:bişey farkettim bir kaç aramadan sonra bedava limiti doluyor o zaman yeniden başka isimle register yapın..

Alıntı:
karapanter1 adlı kullanıcıdan alıntı

sağol arkadaşım güzel bir program ben 3 defa yeni kullanıcı olarak kullandım ama artık yeni kullanıcı kaydı yapamıyorum . sanırım bu program İP numarasını banlıyor bir kaç kayıttan sonra bu yüzden 3 yada 4 defa kulklanıcıdan sonra bi işe yaramıyor . ama kredi yüklersen o başka tabi . eğer bu konuda başka bitr çözüm yolu varsa yazarsan sevinirim valla çok işime yarayacak. şimdiden teşekkürler.
arkadaşım dediğin gibi kredi işi var ama sen kayıt olurken tutturursan bi sorun yok işte biraz tutturman gerekiyor (şanslı olman lazım)

bir de şöyle yapabilirsin eğer ttnet adsl kullanıyorsan kayıt hakkın bittiği anda modamini kapat ve iki üç dakika sonra tekrar aç bu şekilde İP numaran değişmiş olur ve yeniden kayıt olabilirsinmsn_grin bi dene olmassa bakarız

Alıntı:
BeşikTaSLı adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Program Linkini Verip Gidmişsin Hiçbir açıkLama Yok

açıkLama yapın ŞunLaraya

Nasıl oLur Register oLayı NasıL oLacak Program Hakkında Bilgi

Vs.Vs..

bu programı kredili olarak kullanıyorum... bütün ince noktalarını anlatayım..
soylenilen gibi ip veya mac numarasından değil program kayıt defterindeki bir değerden dolayı 5.kez filan kayıt yaptırmıyor..programın tüm kayıt defterindeki değerlerini silin göreceksiniz kii.. tekrar kayıt olabileceksiniz.. ayrıca bu program y.dışında işi,akrabası v.s olanlar için ideal yoksa tr içi aramanız telekoma göre daha pahalı gibi sonuçda euro üzerinden hesaba para yatırıyorsunuz.... birşey daha ilave edelim aynı firmaya ait voipstunt,internetcalls diye iki ayrı yazılımda var arayın onlarıda kullanın isterseniz... saygılar...

Ekstra bilgiler:

Alıntı:
sergio1 adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Yeniden konusabilmek icin bilgisayarinizi acip kapayin cunki bilgisayarlarda ip numarasini program kayit ediyor veya hic olmadi programi kurmaniz gerekiyor yeniden ,,,paylasimlar icin saolun
Alıntı:
senfoni19 adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

arkadaşlar 1 kaç defadan sonra evet aramaya izin vermiyor.tek bi ip adresin bi kaçtane hakkı oluyo zaten.benim önerim ip adresinizi gizleyen bi program kullanmanız..
Sponsorlu Bağlantılar
Son Düzenleyen _VICTORY_; 15 Temmuz 2013 @ 15:09.
Rapor Et
Eski 11 Şubat 2009, 21:54

Kesin Cözüm Pc Den Bedava sms Beda ARamak

#2 (link)
xxlaz
Ziyaretçi
xxlaz - avatarı
ilk önce ark lar size verceğim link ten üye olmanız gerekiyor mail adresi ve cep no yu doğru yazmanız gerekir cünki ona göre size şifre ve arama yapmak icin kredi veriyorlar ama vericem linkden üye olmanız gerekiyor resimli de anlatıcam zaten iyi eğelnceler arkadaşlar

Sırasıyla Dikkatlice Anlatıcam Arklar lütfen Dikkatli uygulayın şimdiden iyi eğlenceler ...

üye olma link : Register at SMScity for free SMS ? SMScity tıkladıgınız da

1. sdfsdfdfsfpp6

burayıı doldurunuz

2. arasdasdsyl7

3. sonra mail adresinize bi mail gelcek AKTİF ETMEK İCİN TIKLAYIN diye onu acınn
ve verdiğiniz telefon numarasına KOD yollıcaksınız sonra gelen sayfaya da Telefonuuza gelen kod u yazın ...Ztn direk sizin safyanız acılıyor yan tarafadan bedava msj atabilrisiiniz ve yine Voip var ordanda arayabilirsiniz bedava haklarınızı kullansanız yeter ama ucuz a fazla kounşmak ve msj yazmak icin kredi istiyor o size kalmış , bu kadar şimdiden hayırlı olsun. daha

Not : verdiğim link ten üye olmanız şartt ark lar hepinize hayırlı olsun...
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.149 saniyede (65.40% PHP - 34.60% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 09:16
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi