Arama

Bedava oyun nasıl kurulur?

Güncelleme: 27 Temmuz 2015 Gösterim: 4.208 Cevap: 4
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Eylül 2012       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
İlk önce merhaba...Alın size oyun kurmak:Hahhhaa beylerrr Msn Grin çok kolay la oyun yapmak Msn Wink...Şimdi anlatım...İlk önce Paint programını indirin full sürüm olsun... Sonrada Adobe Flash Playercs6 full indirin...Sonra Painte girin istediğiniz adamı çizin yapın bozun Msn Grin sonra o yaptığınız adamı css dosyası olarak Masaüstü vb.ye alın..Sonra Adobeyi açın...Sonra altta Movies bilmemne yazıo oraya girin Movie Planete basın...Sonra ordan o çekip aldığınız adamı seçin ve Al... deyin!Sonra alın karakter oluştu!Sıra geldi oyun grafik vb.ye sonra Painte geliyoruz sonra İnt Explorer vb.ye giriyoruz...Ve bir oyun açıyoruz...Sonra o oyunun beğendiğiniz Grafik yerlerine gelip sağ tıklıyoruz Ayarlar diyoruz...Sonrada Ayarlar içinden nereye istiyosanız oraya kaydedin...Sonra onuda alın...Sonra Painte girin Seç...ye basın.Sonra ordan aldığınız grafiği seçin.Sonra o grafikte renk vb. değişiklik yapcaksanız yapın Msn Grin.Sonra Adobeye girin...Sonra Adobeden Karakter yanlarına Grafiği alın...Sonra grafik hazırlandı..Sonra oyun içi grafiklere geldi sıra!Şimdi O aldığınız Karakter ve yanında grafiği Adobeden alıp biyere kaydedin...Sonra adobeyi kapatın!Sonra painte girin...Sonra istediğiniz Konuşma alanı vb. herşeyi çizin...Sonra onuda adobeyi açarak içine atın..Sonra hepsini birleştirinnnnnnnnnnn!!!!!!!Vede oyun hazırlanmış oldu! Teşekküre hiç gerek yok...
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir55 - avatarı
Misafir55
Ziyaretçi
3 Temmuz 2013       Mesaj #2
Misafir55 - avatarı
Ziyaretçi
ben maceracı bir oyun kurmak istiyorum
Sponsorlu Bağlantılar
_Ceyda_ - avatarı
_Ceyda_
Ziyaretçi