Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Forumda Ara

"kernel32.dll" hatası ve çözümü nedir?

Bu konu Cevaplanmış forumunda Misafir tarafından 10 Ekim 2009 (21:01) tarihinde açılmıştır.
115906 kez görüntülenmiş, 25 cevap yazılmış ve son mesaj 10 Eylül 2014 (22:51) tarihinde gönderilmiştir.
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Eski 10 Ekim 2009, 21:01

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Sponsorlu Bağlantılar Sponsorlu Bağlantılar
Kernel32.dll hatası nedir, nasıl çözümlenir?

Ben hakkarim de 101 oynuyorum ama son bir kac gündür okeye giremiyorum girmek icin simgeye tıkladıgım anda hata veriyor ve hata raporu oluşturuyor gönder ve gönderme yazıyor ne yaptıysam aynı hata cıkıyor karşıma bununda kernel32.dll hatası oldugunu anladım sonunda. Bu hatayı nasıl düzeltebilirim?
En iyi cevap BrookLyn tarafından gönderildi

Aşağıdaki dosyayı bilgisayarınıza indirip dosyaları C:\WINDOWS\system32 klasörünün içine kopyalayınız, sorununuz çözülecektir.

Download kernel32.dll
Sponsorlu Bağlantılar
Son Düzenleyen nötrino; 17 Ağustos 2013 @ 13:59.
Rapor Et
Eski 11 Ekim 2009, 18:48

#2 (link)
Style King
BrookLyn - avatarı
Aşağıdaki dosyayı bilgisayarınıza indirip dosyaları C:\WINDOWS\system32 klasörünün içine kopyalayınız, sorununuz çözülecektir.

Download kernel32.dll
Son Düzenleyen nötrino; 17 Ağustos 2013 @ 14:20. Sebep: Bağlantı yenilendi!
Rapor Et
Eski 8 Şubat 2010, 23:16

KERNEL32.DLL hatası çözümü nedir?

#3 (link)
Shagwe
Ziyaretçi
Shagwe - avatarı
Arkadaşlar bu aralar bilgisayarımda KERNEL32.DLL hatası vermeye başladı...Ne program açabiliyorum nede oyun nede yükliyebiliyorum...GeForce 8600GT 256MB ekran kartı ve 1.00GB ram var neden kaynaklandığını bilmyorum..Lütfen yardım edin..Şimdiden Teşekkürler.!
Rapor Et
Eski 2 Mayıs 2010, 21:53

#4 (link)
Özel Üye-VIP
KaNKaWaReZ - avatarı
Alıntı:
JoJoo_ adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Ben msg plus livenin en son sürümünü indirdim fakat program şöyle bir hata veriyor: "1486792 yordam giriş noktası, KERNEL32.dll dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı." acaba bu sorunun bir çözümü var mı?
Aşağıdaki Mesajı İnceleyin

Alıntı:
BrookLyn adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Download kernel32.dll
Son Düzenleyen nötrino; 17 Ağustos 2013 @ 14:21.
Rapor Et
Eski 19 Ağustos 2010, 14:43

KERNEL 32.DLL

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
KERNEL32.DLL KOPYALANAMIYOR : BAŞKASI YADA BİR PROGRAM KULLANIYOR DOSYAYI KULLANABİLECEK PROGRAMI KAPATIN DİYOR NE YAPMAM LAZIM ?
Rapor Et
Eski 7 Ekim 2010, 21:10

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
evet ne yapmam gerekir hangi programı kapatırsam kopyalayabilirim
Rapor Et
Eski 1 Kasım 2010, 20:37

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar aynı hatayı bende alıyordum başka bir program tarafından kullanılıyo dıyordu öncelikle saatin yanında bulunan bütün programları ters tıklayın çıkış deyin (sağ altta) daha sonra c:/windows/system32/kernel32.dll dosyasını buluyoruz dosyanın ismini label olarak değiştiriyoruz otomatikman dosyanın formatı değişiyor indirdiginiz yeni kerneli system32 dosyasının içine atın problemi çözmüş olursunuz saygılar....
Rapor Et
Eski 11 Şubat 2011, 12:31

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Arkdaşlar Aynı Sorun Bende Vardı DiretcX 9.0 yüklerken karşıma çıkıyordu sonra pcmi güncelleştirme yaptım.Service Pack 2 yi yükledi.Ve kurdu,
Bilgisayarı kapatıp açtıktan sonra kernel32.dll hatasıyla karşılaşmadım.İnşallah birilerine yardımcı olabilmişimdir.
Rapor Et
Eski 22 Mart 2011, 20:44

YARDIM

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Arkadaşlar KERNEL32.DLL Yİ C:\WINDOWS\system32 YYE KOPYALIYORUM BELİRTTİĞİNİZ ADDA BAŞKA BİR DOSYA WAR DİYOR KOPYALAMIYOR AMA FLASH PLAYER' İ YÜKLERKEN KERNEL32.DLL DİNAMİK BAĞLANTI KİTAPLIĞINDA BULUNAMADI DİYOR OFF YARDIM Bİ ÇÖZÜM BULUN İNDİREMİYORUM FLASH PLAYERİ KALDIM ÖYLECE YARDIM EDİN
Rapor Et
Eski 20 Mayıs 2011, 22:54

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Bu sorunun tek çözümü formatır. Bu sorun ekrankartının overclock edilmesinden kaynaklı bir hata olarak karşımıza çıkar. Format bunun gibi durumlarda yapılabilecek en iyi çözüm yoludur. Her ne kadar indirip yüklemeye çalıştıysanız ilk başta hata vermez sonra artık geçti düşüncesine kapılmayın sorun siz format atmadığınız sürece devam eder.......
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.182 saniyede (71.67% PHP - 28.33% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 14:56
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi