Arama

Windows Live Messenger 8.5 için A-Patch

Güncelleme: 17 Eylül 2010 Gösterim: 196.564 Cevap: 113
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
29 Mayıs 2007       Mesaj #1
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Windows Live Messenger 8.5.1302.1018 FINAL TR sürümüyle uyumlu ve Türkçe dil destekli (MsXLabs tarafından Türkçe'leştirilmiştir) A-Patch ve resimli anlatımı aşağıda bulunmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar
Uyumluluk: Windows Live Messenger 8.5.1235.0517, 8.5.1238.0601 & 8.5.1288.0816, 8.5.1302.1018

Özet: Bu yamayı kullanarak reklamları ve istenmeyen tüm bölümleri Windows Live Messenger'ınızdan kaldırabilirsiniz. Daha fazla bilgi için resimleri inceleyiniz.

- Windows Live Messenger'ı tamamen kapatın. ("Çıkış" yapın.)

- Ek dosyasını indirin, içindeki A-Patch140rc2b22_WLM.exe dosyasını çalıştırın.

- Dil seçeneğinden Türkçe'yi seçiniz.

apatch1

-"İleri" tuşuna tıklayınız.

apatch2

- Tavsiye edilen ayarlar, işaretlenmiş konumdadırlar. Diğer ayarları işaretlediğiniz zaman sağ tarafta neyin kaybolacağını görebilirsiniz.
Windows Live Messenger penceresi için istediklerinizi işaretleyin ve "İleri" tuşuna tıklayın.

apatch3

apatch4

- Giriş ve uyarı pencereleri için istediklerinizi işaretleyin ve "İleri" tuşuna tıklayın.

apatch5

- Konuşma pencereleri için istediklerinizi işaretleyin ve "İleri" tuşuna tıklayın.

apatch6

apatch7

- Genel Windows Live Messenger ayarları için istediklerinizi işaretleyin ve "Uygula" tuşuna tıklayarak yamayı uygulayın.

Windows Live Mesenger'ı başlatın ve her şeyin yolunda olduğundan emin olun.

Ayrıca sol tarafta bulunan sekmeleri gizlemek için;
Windows Live Messenger > Araçlar > Seçenekler > Sekmeler ekranına gelin ve resimde gösterildiği gibi "Sekmeleri gizle" seçeneğini işaretleyin.

apatchwlm858dc5th

Tüm adımları uyguladıktan sonra, reklamlardan arındırılmış temiz bir Windows Live Messenger'ınız olacak Msn Happy
Eklenmiş Dosyalar
Dosya Türü: zip A-Patch140rc2b22_WLM.zip (198.2 KB, 13075 gösterim)
Son düzenleyen NeutralizeR; 6 Kasım 2007 20:23
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
HEPSI - avatarı
HEPSI
Ziyaretçi
29 Mayıs 2007       Mesaj #2
HEPSI - avatarı
Ziyaretçi
slm ben 8.5 yükledim artı zip dosyasınıda yükledim ama zip dosyasını çalıştırdıgımda resimdeki kibi degilde farklı çıkıyor yardımcı olabilirmisiniz
Sponsorlu Bağlantılar
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
29 Mayıs 2007       Mesaj #3
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
HEPSI adlı kullanıcıdan alıntı

slm ben 8.5 yükledim artı zip dosyasınıda yükledim ama zip dosyasını çalıştırdıgımda resimdeki kibi degilde farklı çıkıyor yardımcı olabilirmisiniz

A-Patch140rc1b1_WLM.exe dosyasını çalıştırdığınızdan emin misiniz?
mutsuzveumutsuz - avatarı
mutsuzveumutsuz
Ziyaretçi
30 Mayıs 2007       Mesaj #4
mutsuzveumutsuz - avatarı
Ziyaretçi
abi bana bu konuda yardım edersen sevinirim c program files da windows live die geçmiyo benimki napabilirim
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
30 Mayıs 2007       Mesaj #5
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
ugur44 adlı kullanıcıdan alıntı

abi bana bu konuda yardım edersen sevinirim c program files da windows live die geçmiyo benimki napabilirim

Bu A-Patch sürümü WLM 8.5 içindir.

Eğer WLM 8.1 ya da MSN Messenger kullanıyorsanız, aşağıdaki bağlantılara bakınız:

https://www.msxlabs.org/forum/coklu-oturum-acma-ve-yamalar/4456-coklu-oturum-coklu-oturum-acma-a-patch-windows-live-messenger.html

https://www.msxlabs.org/forum/coklu-oturum-acma-ve-yamalar/855-oklu-oturum-oklu-oturum-a-ma-a-patch-msn-messenger-6-2-7-0-7-5-a.html
spiker_44 - avatarı
spiker_44
Ziyaretçi
31 Mayıs 2007       Mesaj #6
spiker_44 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı
çok teşekkür ederim başarılar herkese
Muzzy - avatarı
Muzzy
Ziyaretçi
2 Haziran 2007       Mesaj #7
Muzzy - avatarı
Ziyaretçi
Şimdi bende Windows Live Messenger 8.1 ve Discovery Live kuruluydu. MsxLabs dan 8,5 TR nin çıkdığı mail i geldi. Geldim bakdım 8,1 den ayrı olarakdan kurulup kullanabildiğini okudum 8,5 Tr yi inddim kurdum.Şimdi 8,1 ve 8,5Tr ikiside kurulu ama 8,1 de discovery Live var şimdi ben Bu A-Patch i indirirsem discovery live ile çakışır yada bozar sanırım . Doğrumu düşünüyorum acaba . Bir açıklama yaparsanız sevinirim.Teşekkür ettim şimdiden !!!
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
2 Haziran 2007       Mesaj #8
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
Muzzy adlı kullanıcıdan alıntı

Şimdi bende Windows Live Messenger 8.1 ve Discovery Live kuruluydu. MsxLabs dan 8,5 TR nin çıkdığı mail i geldi. Geldim bakdım 8,1 den ayrı olarakdan kurulup kullanabildiğini okudum 8,5 Tr yi inddim kurdum.Şimdi 8,1 ve 8,5Tr ikiside kurulu ama 8,1 de discovery Live var şimdi ben Bu A-Patch i indirirsem discovery live ile çakışır yada bozar sanırım . Doğrumu düşünüyorum acaba . Bir açıklama yaparsanız sevinirim.Teşekkür ettim şimdiden !!!

Alıntı

Change log (build 3)

- Fixed: Window Title padding in Contact List when Logo is removed.
- Fixed: Toast Logo was being removed when Remove Toast DP was selected.
- Minor program updates.

Change log (build 2):

I'd like to give a shout out to Volv (www.volv.net) who helped me bring this build along to all of you!

- Fixed: Removing the advert in Sharing Folders was crashing Messenger.
- Tweak: Added padding to the left side of the window title when removing the WLM/Buddy logos.
- New feature: "Remove the top of the Contact List" removes the area containing your DP, Username and PSM.
- New feature: "Remove Main Toolbar" removes the toolbar with the buttons on it (email, spaces, etc).
- New feature: "Remove File Menu Dropdown Button" from the Contact List.
- New feature: "Remove File Menu Dropdown Button" from the Instant Message Window.
- Change: Added an extra page for options, moved some from page 1 to page 2 and one option from page 4 to page 5.
- Improved: Preview Area has been greatly improved allowing icons to shift places as others are added/removed, allowing for a more accurate "Preview" of your favorite Messenger!

Change log (build 1):

- Removed "Remove Extra Padding from the Contact Manager Bar" option - no longer needed.
- Removed greyed out "Remove Packs Button" option - no longer needed.
- Removed "Add Send Button to Handwriting Tab" option - no longer needed as Microsoft decided to implement it themselves Msn Wink
- Removed "Add Custom Games" option - doesn't work.
- Removed "Add Always On Top Button(s)" - didn't want to mess up the new caption buttons.
- Changed "Remove 'Get a webcam' Link" to "Remove 'Get Accessories' Link".
- Removed "Descriptions" button because now the descriptions are permanently viewable.
Few other misc fixes.

- Added the "Preview Area" which shows the customization effects as you click each option (this will be tweaked further Msn Happy)!

İlk mesajdaki A-Patch sürümü güncellenmiştir. (Hata giderimleri mevcut.)

Bu arada MessengerDiscovery Live ile bir çakışma yapmaz...
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
23 Haziran 2007       Mesaj #9
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
A-Patch sürümü, en son WLM 8.5 sürümünü destekleyen A-Patch140rc1b5_WLM sürümüne güncellenmiştir.
alessandro19071907 - avatarı
alessandro19071907
Ziyaretçi
3 Temmuz 2007       Mesaj #10
alessandro19071907 - avatarı
Ziyaretçi
arklaş çok güzel program teşekkürler ..bişey rica edecem .. 8.5 için çoklu oturum ..plus yada discovery varmı lütfen benimle paylaşırmısınızzz