Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.783.185 Cevap: 3.874
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ağustos 2005       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Güncelleme: Bu tarihten itibaren lütfen sorularınız için önce forumda arama yapınız sonra MSN Teknik Destek/Bilgiler forumunda yeni konu açarak sorunuzu yöneltiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

MSN Messenger (Windows Live Messenger), Windows Messenger ve Hotmail ile ilgili tüm sorularınızı bu konu altında belirtebilirsiniz Msn Happy

Lütfen teknik destek talebinde bulunmadan önce bazı teknik bilgileri vermeye çalışın.

Kullandığınız Messenger sürümü, işletim sisteminiz, internet bağlantı türünüz ve yüklü olan güvenlik yazılımları gibi... (anti-virus, firewall)

(MSN) Hizmet Durumu: Service Status
Son düzenleyen Morrigan; 10 Aralık 2006 17:44
Kara-Hilal - avatarı
Kara-Hilal
Ziyaretçi
9 Ekim 2005       Mesaj #2
Kara-Hilal - avatarı
Ziyaretçi
Selamlar Arkadaslar

Sponsorlu Bağlantılar
Bana Msn Messengerde Karsı tarafla web camda sohbet ederken onun web camını kayıt edebilmem için bildiginiz program varmı

Yardımcı Olursanız SevinirimTurkiye
Son düzenleyen Morrigan; 10 Aralık 2006 17:45
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
9 Ekim 2005       Mesaj #3
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Görüntülü görüşme yaptığınız birinin web kamerasını kaydetmek için forum'umuzda arama yapıp ilgili konuyu bulup programı edinebilirsiniz.

Karşınızdakinin haberi olmadan kamerasını açmanın bir yolu yok maalesef. (hack-hacking materyallerini barındırmıyoruz)
Son düzenleyen Morrigan; 10 Aralık 2006 17:46
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
tekus - avatarı
tekus
Ziyaretçi
19 Ekim 2005       Mesaj #4
tekus - avatarı
Ziyaretçi
selam arkadaşlar
1. yıllarca once kendı adıma maıl adresı almaya calısmıstım ama suanda o adresı nasıl gerı alırm yardımcı olursanız sevınırım gızlı soruyu hatırlamıyorum baskası da kullanmıyor buyuk bır ıhtımal maıl attım msn ye ekledım tık yok o adresı nasıl alabılrım

2.msn de gmail kullanıyorum ama sanırım tam anlamıyla verım alamıyorum gelen maıller ıletı gelmıyo yenı mesaj yazmam gerktıgınde de outlooka gıdıyo bunları nasıl cozebılrım

tesekkurler
Son düzenleyen Morrigan; 10 Aralık 2006 17:49
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ekim 2005       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
tekus adlı kullanıcıdan alıntı

selam arkadaşlar
1. yıllarca once kendı adıma maıl adresı almaya calısmıstım ama suanda o adresı nasıl gerı alırm yardımcı olursanız sevınırım gızlı soruyu hatırlamıyorum baskası da kullanmıyor buyuk bır ıhtımal maıl attım msn ye ekledım tık yok o adresı nasıl alabılrım

2.msn de gmail kullanıyorum ama sanırım tam anlamıyla verım alamıyorum gelen maıller ıletı gelmıyo yenı mesaj yazmam gerktıgınde de outlooka gıdıyo bunları nasıl cozebılrım

tesekkurler

Öncelikle Gizli Sorunun Cevabını Biliyorsan Soruyu Yanıtlıyarak Şifreyi Alabilirsin.. Diğer Türlü İmkansız Şifreyi Falan Unuttun İsen Kaldı Diyelim Mail Adresi Sonsuza Kadar. Ya Gizli Sorunun Cevabı Yada Şifreni Hatırlıyacaksın Tabi Hacklenmedi Unuttuysan...

Size Gelen Mailleri İleti Olarak Sadece hotmail ve msn hesaplarında görebilirsiniz.. Gmail veya başka bi mail kullananlar mail adreslerinin web sitelerinden bakacak öyle bi desteği yok daha MSN Messengerın..
Son düzenleyen Morrigan; 10 Aralık 2006 17:50
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ekim 2005       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
tekus adlı kullanıcıdan alıntı

selam arkadaşlar

tesekkurler

Soruna bir alternatif bir çözüm > Gmail Notifier

Bu yazılımı indirip kurun ve her makinayı açtığınızda ekrana gelen Gmail kullanıcı adınızla şifrenizi girin :... program arka kısımda çalışacak ve saat barın orda açık mavi renkte bir zarf ikonu belirecek Gmail inbox'unuza mesaj düştüğünde anında sizi uyaran bir yazı çıkacak sağ altta saatin üstünde ve açık mavi zarfın rengi lacivert olacak ve zarfı tıklasanız doğru inbox'unuz hazır karşınıza gelecek :.. ben kullanıyorum ve memnunum tavsiye ederim :.... UYARIDIR ...! şayet çoklu kullanıcı yani bir network ağ bağlantısı olan yerde çalışıyor ve kullanıyorsanız tavsiye etmem:... sadece evdeki şahsi bilgisayarınızda kullanın :... malüm bir dalgınlıkla mektuplarınız başkası tarafından okunabilir > saygılar
Son düzenleyen Morrigan; 10 Aralık 2006 17:51
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ekim 2005       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar !! benim sizden küçük bi ricam olacak

Benim msn adresi girdiğim bölümde başka mail adresleri var.
ÖRN: (xxxx@gmail.com) gibi____ mailleri oradan nasıl silebilirim. Program yada başka bi tavsiyeniz var sa ÇOOK minnettar kalırım.

Allah yardımlarınızı şimdiden kabul etsin. TŞK....
Son düzenleyen Morrigan; 10 Aralık 2006 17:52
Morrigan - avatarı
Morrigan
Ziyaretçi
26 Ekim 2005       Mesaj #8
Morrigan - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
erkani666 adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba arkadaşlar !! benim sizden küçük bi ricam olacak

Benim msn adresi girdiğim bölümde başka mail adresleri var.
ÖRN: (xxxxxx@gmail.com) gibi____ mailleri oradan nasıl silebilirim. Program yada başka bi tavsiyeniz var sa ÇOOK minnettar kalırım.

Allah yardımlarınızı şimdiden kabul etsin. TŞK....

Başlat-->Çalıştır a girip oraya control userpasswords2 yazın. Açılan pencerede "Gelişmiş" menüsüne geçin ve "Parolaları Yönet" butonuna tıklayın. Silmek istediğiniz mail adresini seçip "Kaldır" demeniz yeterli.
Son düzenleyen Morrigan; 10 Aralık 2006 17:52
Alex_Taylor - avatarı
Alex_Taylor
Ziyaretçi
27 Ekim 2005       Mesaj #9
Alex_Taylor - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
styla_deluxee adlı kullanıcıdan alıntı

ya arkadaşlar benimde msnde dinlediğim müzik görünmüyo..daha önceden görünüodu şimdi nie olmuo bilmiorumMsn Sad(şimdiden teşekkürler

Windows Media Player da Araçlar/Seçenekler/MSN Messenger Müzik Eklentisi Bölümünün Aktif Olduğunu Kontrol Ediniz

Eğer Winamp Programını Kullanıyorsanız Buyrun :

(MSN) Messenger Winamp Eklentisi
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
28 Ekim 2005       Mesaj #10
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı

El Yazısı özelliğini nasıl etkinleştirebilirim?

Konuşma penceresinde El Yazısı sekmesini kullanamıyorsanız, etkinleştirmek için aşağıdaki yazılımları yüklemeniz gerekebilir:

Alternatif:
https://www.msxlabs.org/forum/showthread.php?t=34
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.