Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Forumda Ara

Kayıt sürecini tamamlayıp e-posta adresimi nasıl onaylarım?

Bu konu Facebook forumunda CrasHofCinneT tarafından 31 Mart 2012 (16:30) tarihinde açılmıştır.
12607 kez görüntülenmiş, 2 cevap yazılmış ve son mesaj 17 Temmuz 2014 (20:25) tarihinde gönderilmiştir.
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Eski 31 Mart 2012, 16:30

#1 (link)
Pragmatist Çılgın Zat...
CrasHofCinneT - avatarı
Sponsorlu Bağlantılar
E-posta adresimi nasıl onaylarım
MsXLabs.org

Kayıt işlemini tamamlamak için, hesap oluştururken kullandığınız e-posta adresinin sahibi olduğunuzu onaylamanız gerekir. Bu şekilde, hesap bilgilerinizi doğru adrese gönderdiğimizden emin olabiliriz. E-posta adresinizi onaylamak için, Facebook'un kayıt onay e-postasındaki bağlantıya tıklayın.

Bu e-postayı bulamıyor veya hesabınızı onaylayamıyorsanız, durumu bize bildirin.
Sponsorlu Bağlantılar
Son Düzenleyen _Yağmur_; 24 Haziran 2013 @ 15:43.
Rapor Et
Eski 26 Mayıs 2014, 22:35

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
iyi günler ben bir ay önce tel numaramla feys açtım şimdi feysim güvenlik nedeniyle numaramı istedi yazdım bu numara başka hesaba kayıtlı diyor ne yapmam lazım
Rapor Et
Eski 17 Temmuz 2014, 20:25

#3 (link)
MsXTeam
Mira - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

iyi günler ben bir ay önce tel numaramla feys açtım şimdi feysim güvenlik nedeniyle numaramı istedi yazdım bu numara başka hesaba kayıtlı diyor ne yapmam lazım
Bu cep numaranızla daha evvel başka bir Facebook hesabı açmış olmalısınız muhtemelen.
Ya önceki hesabınıza erişme imkanınız varsa cep numaranızı o hesabınızdan kaldıracaksınız ya da şu an kullanmış olduğunuz Facebook hesabı için yeni bir cep numarası gireceksiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.138 saniyede (56.92% PHP - 43.08% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 00:23
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi