PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Kadın Modası > 2011 - 2012 Gelin Saçı Modelleri
1 2
«Önceki KonuSonraki Konu»
Valeria14:12, 29 Ekim 2011 
2011-2012 Gelin Saç Modelleri

Gelin saçının inanılmaz cazibesi uzun ya da kısa modeller…
Saçınızın uzun ya da kısa olması, güzel bir gelin başı modeli uygulamanızı etkilemez. Önemli olan doğru saça doğru modeli yakalamak.

Farklı Saç Tiplerine Göre Uygun Gelin Saçı Modelleri


Dalgalı ve Lüleli Saçlar İçin Gelin Saçı Modelleri
:
Düğün günü kullanacağınız saç modelini seçerken dooğallıktan fazla uzaklaşmamanızda fayda var.

Uzun Saçlar İçin Gelin Saçı Modelleri:
Bırakın açık kalsın… Uzun saçların bir avantajı, az müdaheleyle onları kullanabilmrnizdir. Maşa ile dalgalarını belirginleştirdiğiniz saçlarınızı aksesuarlarla süsleyebilirsiniz.Uzun saçlarınız için topuz düşünüyorsanız saçlarınızı uzun süre dayanabilecek ve çabuk bozulmayacak modeller seçmelisiniz. Yüz şeklniz de topuz modeli için önemlidir.

Kısa Saçlar İçin Gelin Saçı Modelleri:
Kısa saçta saçın rengi ve kesimin kupu bütün havanızı değiştirebilir. Düğününüzden kısa bir süre evvel özel bakım için kuaföre gitmenizi öneririz.Unutmayın düzgün, kısa saçlar her zaman modadır ve özellikle fotoğraflarda çok iti durur. Ama bakımlı ve iyi taranmış olması şartıyla.

Benzer Konular:
Etiketler:
  • gelin saci
  • gelin topuzu
Cevap
seramiksır15:03, 29 Ekim 2011 
Cevap
seramiksır15:04, 29 Ekim 2011 
Cevap
Valeria10:46, 16 Ocak 2012 
Gelinliğe Uygun Saç Modelleri
Gelinlik seçimi kadar önemli olan diğer bir konuda gelin saçıdır. İşte gelin saçı için dikkat edilmesi gerekenler..
İlk şey kuaför seçimini doğru yapmaktır. İlk tercihiniz her zaman gittiğiniz güvenilir bir kuaför olmalıdır. Eğer böyle bir kuaför yoksa arkadaşlarınızın önerilerini dikkate alabilirsiniz. Hiç bilmediğiniz bir kuaföre gitmeyi tercih etmeyin. Kuaföre karar verdikten sonra düğün gününden en az bir hafta önce görüşüp randevu almayı unutmayın. Kuaförünüzden nasıl bir saç modeli istediğinizi bilmek ve bunu kuaförünüze anlatabilmek de çok önemli. Önceden çok beğenip kafanızda tasarladığınız gelin saçı uygulamadan sonra hiç hoşunuza gitmeyebilir. Bu yüzden arkadaşlarınızın ve kuaförünüz size yakışacağını düşünüp size önerdiği modellere açık olun. Bu gibi nedenlerden dolayı kuaförünüzle önceden mutlaka bir deneme saçı yaptırın. Düğün gününün karmaşası içinde, saçınıza uygulanan model size yakışmazsa farklı bir model denemeye zamanınız kalmayabilir.Boya, perma gibi bir değişiklik düşünüyorsanız, bunu asla düğün gününe bırakmayın. Çünkü bu tür değişiklikler zaman geçtikçe saça daha çok oturur. Ve ufak hatalar yanlışlıklar düğün günü canınızı oldukça sıkabilir. En iyisi bu gibi değişikliği bir hafta öncesinden saçınıza uygulamak olacaktır.
Saç modelinizin gelinliğinizle düğün mekanıyla ve sizin kişiliğinizle uyumlu olmasına dikkat edin. Çok abartılı bir saç modeli içinde kendinizi rahat ve mutlu hissetmeyecekseniz öyle özel bir günde o saç modelini denemeyin. Ya da çok sade bir nikahta abartılı modeller denemeyin.

Kaynak
Cevap
HANDSOME13:27, 18 Ocak 2012 
Gelin Başı Modelleri


Cevap
HANDSOME01:10, 26 Ocak 2012 


Cevap
Valeria12:02, 20 Şubat 2012 
2012 Pronovias Saç Modelleri ve AksesuarlarıTopuz Modeller İçin Aksesuarlar

Nasıl bir saç modeli ve ne tür saç aksesuarı kullanacağınıza karar verdiniz mi?

Gelinlik seçiminden hemen sonra saç modelinize karar vermelisiniz. Sofistike bir düğün tarzı için kusursuz bir şekilde arkada toplanmış saçlarla yapılmış bir topuz çoğu gelin adayının tercihidir. Topuzunuzun üzerine yerleştireceğiniz ışıltılı bir taçla gelinliğinizi tamamlayabilir, en özel gecenizde bir yıldız gibi parlayabilirsiniz.

2012 Pronovias saç aksesuarları ile yapacağınız topuzlar daha gösterişli ve çekici olacak.


Kaynak
Cevap
Valeria16:21, 21 Şubat 2012 
Mükemmel Gelin Saçı Nasıl Olur?Düğününde Pırıl Pırıl Saçlara Sahip Olmayı Kim İstemez?

Mükemmel bir saça sahip olmak için bunları mutlaka yapın!


*Sizinle aynı gün evlenecek insanların olabileceğini unutmayın ve son ana sıkıştırmak yerine erkenden kuaförünüzden randevu alın.
*Kuaföre erken gitmeye çalışın Böylece beğendiğiğniz fotoğrafları ayırmaya geniş zamanınız olacaktır.
*Aylar öncesinden kuaförünüz de prova yapın Yanınızda karar verdiğiniz gelinlik ve duvak modelini, yoksa fotoğrafını götürün.
*Birkaç saç modeli deneyin ve fotoğraflarını çektirin. En yakınlarınıza bu fotoğrafları gösterip, fikirlerini alın.
*Saçlarınızı kestirmeniz ya da boyatmanız gerekiyorsa, bunu düğünden en az iki hafta öncesinden gerçekleştirin. Böylece içinize sinmeyen bir durumla karşılaştığınızda değiştirmeye vaktiniz kalır.
*Sık sık saçlarınıza bakım yapın ya da bir uzmandan bu konuda destek alın Kim istemez düğün günü pırıl pırıl saçlara sahip olmayı…
*Düğün mekanına, gelinliğinze ve yüzünüze gidebilecek en özel modelleri seçin. İşte size fikir vermesi için birkaç saç modeli…Kaynak

Cevap
Valeria11:54, 24 Şubat 2012 
Gelinin Değişmez AksesuarlarıSeçilmesi ve Beğenilmesi En Zor Aksesuarlar

Gelin saçı aksesuarları gelinlerin düğün günü için değişmez aksesuarlarının başında gelir
Mükemmel bir gelin saçı ancak mükemmel aksesuarlarla tamamlanır. Kuaför konusunda doğru seçim yaptıysanız size aksesuar seçiminde zaten yardımcı olacaktır. Büyük veya küçük olsun böyle şık bir tarak, en karmaşık topuzu bile zarif ve havalı gösterecektir.

Beğenilmesi ve seçilmesi birçok çeşit arasından oldukça zor olan bu aksesuarları düğün tarihinden 1 hafta önce seçmeye başlamanız sizin için daha iyi olacaktır.


Cevap
Valeria17:37, 22 Mart 2012 


Gösterişli Taclarla Sade Saçlar
Jenny Packham’ın 2012 Gelin koleksiyonunda gelin taçlarına çok önem verilmiş gelinliği tamamlayan bir öğe olarak tasarlanmış.

Koleksiyon, modern bir gelin için gerçekten özel olan lüks ve nefes kesen bir gelin saç aksesuarları sunuyor. Bu taclar, saçlara ışıltı verip sadelikten kaçılmayarak yinede dikkatleri saça yönlendiriyor.Cevap
1 2
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama
Mesaj:
Tüm Kadın Modası Konuları
Benzer Konular
2011 Şapka Modelleri
2013 Gelin Saçı Modelleri
2011 Triko Elbise Modelleri
2011 - 2012 Bayan Gömlek Modelleri
2009 Gelin Saçı Modelleri